Skocz do zawartości

Jak to jest z ruskimi grami i aktywacja VPN


Recommended Posts

1. Jak to jest ze cena tego samego nie jest ta sama dla kazdego?

 

2. Czy gra aktywowana przez VPN potem normalnie sie gra bez podlaczania VPNa?

 

3. Dlaczego ruscy sa gloryfikowani w cenach?

 

4. Czy moge sie polaczyc przez VPN i kupic gre na swoje konto?

 

5. Czy potem z tymi grami nie ma zadnych problemów?

Link to post
Share on other sites

1. Bo na tamtym rynku zarobki są niższe niż np. w Europie, więc jeśli chce się sprzedawać, to ceny muszą być dostosowane do realiów tamtego rynku.

 

2. Tak, potem można normalnie grać. VPN tylko do aktywacji jest potrzebny.

 

3. Sama rosja to ponad 140 mln. ludności, a brana jest pod uwagę Wspólnota "Niepodległych" Państw (m.in. Ukraina 45 mln., Białoruś 10 mln., Uzbekistan 30 mln., Kazachstan 17 mln., Azerbejdżan 10 mln.) więc rynek jest ogromny. Ceny realne na tamtejszym rynku, to większa sprzedaż.

 

4. Tak (ale tego nie jestem na 100% pewien)

 

5. Są - za aktywację przez VPN z bardzo dużym prawdopodobieństwem dostajesz bana, a wiadomo które klucze są z tamtego rynku i nie powinny się znaleźć w np. Polsce (jedyna legalna droga to gift).

Edytowane przez drVanSteiner
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli musze znalesc ruska ktory mi zgiftuje gre a ja go wespre paypalem?

Z tym, że Steam zaczął wprowadzać blokady regionalne, więc ów rusek musi być gotów do zwrotu wsparcia jakby klucz nie zadziałał ;).

W ogólne ostatnio zrobiło się nie ciekawie, bo Steam wprowadza ograniczenia, Ubi banuje gry ze sklepów typu G2A czy Kinguin, UE żąda naliczania VATu w zależności od kraju zamieszkania - więc zaczyna być drogo, bardzo drogo  :/ .

 

A to ciekawe bo w Polsce zarobki szalu tez nie robia wiec ceny zdecydowanie do realiow nie sa ustawione :|.

Ale z drugiej strony patrząc, to nobilitacja, bo zostaliśmy zaliczeni do bogatszych krajów :P .

Link to post
Share on other sites

Tak super a ja jade za ile tam wychodzi 300 euro miesiecznie to znajomy z UK mi wspolczol bo ma mnie za chinczyka.


A zakladajac ze jade do rosji i kupuje tam gre na steam na swoim koncie to jak to ma sie do tego jak potem wroce do polski?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...