Skocz do zawartości

Ustawienia w panelu nVidia Gtx460..


Recommended Posts

Witam,od wczoraj jestem posiadaczem Gtx460 Msi cyclone 782mb,pierwszy raz zakupilem karte nVidi,wcześniej Hd 4770,i jestem zielony co do ustawien w panelu,otóż w grach mimo tego że antyaliasing jest włączony,wogole go nie ma,krawedzie sa poszarpane itp,testowalem juz w Mafia2 ,Bad company2,pes2010,Metro2033,czy to wina sterownikow?

 

http://nvision.pl/NVIDIA-wydaje-nowe-we ... tails.html

Czy tez moze po prostu mojego monitora,gdyz Lg flatron zapewnia mi rozdzielczosc tylko 1280-1024.Prosilbym o podanie maksymalnie wydajnych ustawien do w/w karty i monitora,załączam zdjecia :

http://img545.imageshack.us/gal.php?g=beztytuung.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

...i jestem zielony co do...

O tak, teraz, jak masz kartę od zielonych, nie może być inaczej :)

Sterowniki probierz stąd http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl (ściągnij sobie najnowszą betę - są naprawdę (jak na betę) już dobrze zrobione). Przez ich zainstalowaniem, odinstaluj z panelu sterowania - physx, a następnie display driver i reset kompa. Po resecie OS zainstalije sterownik generic - poczekaj chwilę, niech wykona tę operację (w tym miejscu, jeśli miałeś wcześniej ati, dobrze jest zastosować "driver cleaner" i wyczyścić pozostałości), następnie zainstaluj stery 260.xx (beta) w trybie manual i zaznacz funkcję ustawienia i zresetowania wszystkiego domyślnie.

W sterownikach po kolejnym reboocie nic już nie musisz ustawiać, zostaw wszystko domyślnie, a zaawansowanymi funkcjami ekranu steruj już z konkretnej aplikacji - czasem tak jest, że AA nie działa jak trzeba (nie tylko na nV). Jeśli już masz zainstalowane w/w oprogramowanie, to odinstaluj, wyczyść DC i zainstaluj ponownie - na pewno nie zaszkodzi.

pozdrawiam

 

P.S.

Jak już wszystko przetestujesz, czekamy na kilka fotek i wrażenia z nowego nabytku :)

Link to post
Share on other sites

no wrażenia pewnie tak jak u mnie są mega pozytywne:) jakby mi ktos powiedział że karta może miec 28-30st w idle to bym sie popukał w głowę ale ta tak ma i to przy zamkniętej obudowie dla mnie szok

nie instalowałem jeszcze tych nowych sterów bo miałem po gts stare ale dzis to zrobie i zobacze efekty

możesz zrobic 3dmarka 06 lub vantage i zapodac wynik do porównania z moim?

 

"TO CHłODZENIE ROBI NIESAMOWITE WRAżENIE" :)

Link to post
Share on other sites

Zrobilem wszystko po kolei co napisal DANNY_79,i efekt nadal ten sam,brakuje mi pomysłow,metoda prób i blędów mi sie wyczerpała,może ktoś mi poleci swoj konfig?brak AA razi w oczy,albo ja jestem detalistą ktory jest wyczulony na tym punkcie i lepiej nie ebdzie w co watpie,albo nie wiem :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...