Skocz do zawartości

Nie działające porty USB po zmianie Hz tylko przy podłączeniu myszki


Recommended Posts

Witam serdecznie,
Mój problem polega na tym, iż po zmianie ze 125Hz na 500Hz myszka (Microsoft Intellimouse Explorer 3.0) nie działa po restarcie komputera w tym porcie, po zmianie na inny port myszka działa. Myszka teraz nie działa mi w 3 portach USB. Dwa lata temu już używałem tą myszkę ustawioną na 500Hz, nie mam pojęcia czemu teraz występuje ten problem. Używam programu hidusbf do zmiany Hz. Znalazłem jedno z rozwiązań w jaki sposób myszka działa w portach USB, ale tylko przy włączonym programie ustawionym na Enable Test Mode. Program nosi nazwę Driver Signature Enforcement Overrider.

2 lata temu ustawiałem w ten sposób i wszystko idealnie działało -



wczoraj spróbowałem przy użyciu programu Signature Enforcement Override - https://www.youtube.com/watch?v=0_hZipKt72M

screen - http://static.pokazywarka.pl/i/5508768/167434/zegarek.jpg

Mam teraz pytania:
1. Jak naprawić porty USB żeby myszka działała we wszystkich portach USB normalnie bez użycia programu ustawionego na Enable Test Mode? Trzeba jakość zresetować porty albo odinstalować jakiś sterownik myszki od portu?

2. Co daje ten program Signature Enforcement Override ustawiony na Enable Test Mode że działa mi myszka we wszystkich portach i jeszcze chodzi na 500 Hz? Wyłączę program i myszka się wyłącza... Program wyświetla napis w prawym dolnym rogu nad godziną, że jest włączony TEST!

Proszę przeczytać dokładnie mój problem oraz sprawdzić filmiki na youtube. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

-------------------------------------------------------------------------------------
@edit:

Chciałem dodać, że myszka jednak nie działa przy włączonym Enable Test Mode w 3 portach w których ustawiałem 500Hz. Inne urządzenia typu Router od Internetu i głośniki działają w tych wejściach.

Edytowane przez rezzien
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...