Skocz do zawartości

Lenovo Z710 I7


Recommended Posts

Witam

Mam do sprzedania laptop Lenovo IdeaPad Z710

http://s2.ifotos.pl/mini/201501141_wrsnhnq.jpg

http://s2.ifotos.pl/mini/201501150_wrsnhee.jpg

Cena jaka mnie interesuje to 2700zł

Produkt Nowy w 100% sprawny.

Używany 5min w celu sprawdzenia.

Posiadam fakturę Vat której nie mogę dołączyć wiąże się to z brakiem gwarancji.

Edytowane przez GameJ
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zauważyłeś ale laptop jest firmy lenovo.

Pod względem asusa ma 8gb ramu

Dysk sshd 1tb+8gb

I mocniejszy procesor Intel Core i7-4710MQ (4 rdzenie, od 2.50 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache)

Link to post
Share on other sites

Lenovo Asus a co to za różnica lenovo robi laptopy na tym samym poziomie bym powiedział że wręcz gorszym....

Nie wiem czy wiesz na jakiej zasadzie działa dysk SSHD w porównaniu do HDD... różnica żadna nawet hybrydą tego nazwać nie można...

 

Aby nie robić offtopu jak za używany laptop bez papierów cena zbyt wygurowana... więc kupujący powinni się wstrzymac przed zakupem ...

Link to post
Share on other sites

Produkt kupiony bez podatku Vat, likwidacja magazynu.

Stąd brak gwarancji i niska cena, Oczywiście mam dowód zakupu na którym widnieje kwota 3300. Dowód jest jedynie dokumentem potwierdzającym że towar nie jest kradziony. 


Lenovo Asus a co to za różnica lenovo robi laptopy na tym samym poziomie bym powiedział że wręcz gorszym....

Nie wiem czy wiesz na jakiej zasadzie działa dysk SSHD w porównaniu do HDD... różnica żadna nawet hybrydą tego nazwać nie można...

 

Aby nie robić offtopu jak za używany laptop bez papierów cena zbyt wygurowana... więc kupujący powinni się wstrzymac przed zakupem ...

SSHD Dodatkowy dysk SSd 8gb na którym jest system także różnica jest kolosalna!

Nie muszę Ci chyba przytaczać prędkości dysku ssd i hdd?

Laptop był używany 5 min w celu sprawdzenia czy działa.

Link to post
Share on other sites

Dowód zakupu będzie podstawą do egzekwowania gwarancji producenta, nie ważne jaki by on nie był. Wg. strony Lenovo, laptop ma gwarancję do 2015-11-14

 

System Summary
Product ID: 
59435457
Type: 
80AK
Numer Seryjny/IMEI: 
AB21033729
IMEI: 
-
Location: 
Poland
Base Warranty
Data rozpoczęcia: 
2014-09-16
Data końcowa: 
2015-11-14
Typ gwarancji: 
12C
Status: 
Aktywne
Numer Seryjny/IMEI: 
AB21033729



Opis: 

This product has a one year limited warranty and is entitled to parts, labor and carry-in repair service. In some countries, courier service will be provided. Many parts can also be delivered to you using the Customer Replaceable Unit (CRU) method.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...