Skocz do zawartości

Wc Gpu Crossfire mostek


Recommended Posts

Witajcie.

 

Planuje zakup takiego bloku wodnego na Radka 6950 w CF http://www.alphacool.com/product_info.php/info/p1441_Alphacool-NexXxos-GPX-Solo---Black.html

I mam problem jak połączyć te dwa bloku ze sobą tym mostkiem http://www.alphacool.com/product_info.php/info/p1410_Alphacool-GPX-SLI-Connector---Triple-.html

 

Płyta to Asus Crosshair IV Formula grafiki w 1 pcie i 3 pcie w planach będzie kolejna. 

 

Pytanie czy po montażu GPX Sli Triple na dwóch grafikach mam jakoś zablokować wylot i wlot do tego mostka? 

Jeśli jest taka możliwość ty bym kupił quad a nie triple.

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites
jakoś zablokować wylot i wlot do tego mostka

 

Alternatywą jest zostawienie tych gwintów otwartych tak aby płyn mógł się swobodnie napowietrzać i na zasilacz... Ten mostek SLI nie nadaje się do takiego rozwiązania bo nie posiada on gwintów które mógłbyś zakorkować. Skoro karty są w pierwszym i trzecim slocie to środkowy slot w mostku trzeba zakorkować. Tutaj jednak zamiast stosować wkręcany mechanizm ze standardowym gwintem mamy tylko wciskane na podwójny oring rurki. Zaślepkę trzeba by więc było robić prowizorycznie.

Link to post
Share on other sites

Same ze sobą nie mają prawa wypaść. Wciskane jest to na dwa oringi więc musi się trzymać bardzo mocno i szczelnie. Problem jest taki że nie masz trzeciej karty więc nie wiem czym zapełnisz środkowy konektor na mostku przeznaczonym dla 3 kart. 

Link to post
Share on other sites

Odradzam takie prowizorki. Jak to robić to porządnie. Polecam jednak zmienić bloki na coś z logiczniejszym połączeniem. Czemu upierasz się na te konkretne. Uniwersalne bloki można kupić z wielu innych firm. Ewentualnie napisz do nich czy nie mają w ofercie specjalnych zaślepek do tego mostka. 

Link to post
Share on other sites

Wygląd mi się spodobał ładne ma EK na gpu ale brzydki na cpu. Ewentualnie pozostanie zrobienia to na rurkach bo złączki kontowe mi się nie podobają. Chciał bym to zrobić na grubych wężach.


Sorry brak edycji

 

To miałem w planach 
 
 
 
Wszyło razem tyle 
WC
1 780,89 zł
 
plus bloki 2 szt tylko brak w angeli.pl
 
 
Grafiki to Asus DCII 6950 1GB i Płyta główna Asus Crosshair IV Formula 
 
Doradźcie co wymienić tylko bym chciał by to fajnie wyglądało bloki na gpu fullcoper odpadają
 
PS nie sugerować się ceną jaka mi wyszła, budżet elastyczny. Obudowa podróbka AZZA Genessis 9000
 
Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...