Skocz do zawartości

Problem z wyborem myszki i podkładki - Razer


Recommended Posts

Pierwszy post na forum, więc witam wszystkich :)

 

Mam problem z wyborem myszki i podkładki od Razer'a. Zastanawiam się nad DeathAdder i Lachesis oraz Goliathus i Destructor. Myszka będzie służyć głównie do grania w FPS'y oraz RTS'y. Niestety chwilowo nie mam możliwości pojechać do sklepu i zobaczyć jak obie myszki leżą w dłoni, lecz myślę, że będą idealne (miałem myszki o bardzo zbliżonych wymiarach).

Link to post
Share on other sites

Jestes low, mid czy high sensowcem?

Razer Lachesis odradzam, Deathadder lepszy. Jeżeli chodzi o podkładkę to w Destructorze fajne jest tylko pudełko :), tak to za drogi. Tak więc jak musi być Razer to Goliathus powinien ci wystarczyć. Osobiście jednak poleciłbym ci Steelseries Qck lub Qck+ i Steelseries Xai lub Kinzu.

Link to post
Share on other sites

M8000X od Gigabyte + jakas podkladka odpowiednia. Super myszka, z najlepszym obecnie sensorem. Mozesz o gryzoniu przeczytac w mojej recenzji, do ktorej link masz w moim podpisie na forum :)

Albo Steelseries Xaia. Obie myszki są bardzo dobre, mają te same sensory, bierz tą która ci się bardziej podoba xD.

Link to post
Share on other sites

No i co z tego ze od GB, jak lepsza od 90% Razerowskich gryzoni na pewno, a nie wiem czy nie wiecej nawet IMO :) Wygodniejsza dla mnie od DA, nie mowiac o tym, ze lepsza jest :) Z Razera to tylko stary dobry Deathadder 1800DPI, ale w PL nowego nieuzywanego nie kupisz juz raczej :)

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem wiele recenzja na temat M8000X i myszka naprawde wydaje się świetna :D Zdziwiłem się, że Gigabyte robi także myszki dlatego byłem nieprzekonany :P Myślę, że w następnym tygodniu będe jechał po gryzonia od Gigabyte :D Dzięki wszystkim przy wyborze myszki :P

 

A jeszcze jedno pytanie :D Jaka wkońcu podkładka do M8000X ? Destructor? a może nie opłaca się wydawać, aż tyle na podkładke i wziąć Goliathusa ?

 

A i jeszcze coś :) Jak z dostępnością M8000X w marketach takich jak MediaMarkt, Saturn bądź Empik ?

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem wiele recenzja na temat M8000X i myszka naprawde wydaje się świetna :D Zdziwiłem się, że Gigabyte robi także myszki dlatego byłem nieprzekonany :P Myślę, że w następnym tygodniu będe jechał po gryzonia od Gigabyte :D Dzięki wszystkim przy wyborze myszki :P

 

A jeszcze jedno pytanie :D Jaka wkońcu podkładka do M8000X ? Destructor? a może nie opłaca się wydawać, aż tyle na podkładke i wziąć Goliathusa ?

 

A i jeszcze coś :) Jak z dostępnością M8000X w marketach takich jak MediaMarkt, Saturn bądź Empik ?

A Komputronik może być?

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... psrc=ceneo

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... Alpha.html

Link to post
Share on other sites

ja polecam golithus speed wersje medium, nie wiem ile teraz stoją ale ja od kilku lat mam speed i control i sprawują się swietnie jak za tą cene (speed zwłaszcza). Są grubie i milusie, nabyłem po porażce jaka okazał się qck mini (zwijał się i był cienki=bolał mnie nadgarstek)

Link to post
Share on other sites

W komputroniku patrzyłem :D Chyba najbliższy sklep komputerowy u mnie :PZuberos polecasz Goliathus Speed czy tak sobie rzuciłeś ? :D

Ja posiadam Steelseries Qck+, goliathusa nigdy sam nie miałem to osobiście bym ci Qck polecał (praktycznie w każdym empiku można dostać zwykłego, z większą wersją PLUS już ciężej :D). Ale skoro chcesz Razera :P.

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... _QcK_.html QCK+

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... Alpha.html A tutaj jeszcze Goliathus w wersji zwykłej (chyba lepszej).

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie musi być Razer :D QCK raczej odpada...Qpady są jeszcze w miare fajne :D Jednak myślę, że wziąłbym Razer Goliathus, ponieważ sporo ludzi pisało, że Destructor strasznie szybko się zciera (nawet po 2 tyg. użytkowania) ;/ Może jest tutaj ktoś kto ma Destructora ponad miesiąc - dwa, i mógłby się wypowiedzieć co do jej trwalości ? :D

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki zestaw

 

Deathadder Respawn, jade na max DPI, do tego podkładeczka Everglide Titan Fnatic Design (bardzo ładna i baardzo duża).

 

Osobiście bym chętnie przetesotwał myszkę Roccata, ale jak chcesz sprawdzony sprzet to Deathadder i do tego jakas podkładka QCK (ale nie chcesz) czy Everglide (polecana, jest iwielka, jak wytrzesz jedna strone zawsze mozesz przekręcić o 90/180 stopni i masz to samo :D ).

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie musi być Razer :D QCK raczej odpada...Qpady są jeszcze w miare fajne :D Jednak myślę, że wziąłbym Razer Goliathus, ponieważ sporo ludzi pisało, że Destructor strasznie szybko się zciera (nawet po 2 tyg. użytkowania) ;/ Może jest tutaj ktoś kto ma Destructora ponad miesiąc - dwa, i mógłby się wypowiedzieć co do jej trwalości ? :D

Qck i Goliathus to praktycznie takie same podkładki.

Link to post
Share on other sites

Może jest tutaj ktoś kto ma Destructor ponad miesiąc-dwa, i mógłby się wypowiedzieć co do jej trwałości?

Jeśli jesteś wstanie wyłożyć ponad 100 zł za podkładkę to nie ma się nad czym zastanawiać. Swój egzemplarz zakupiłem w grudniu 2009 roku. Po dziesięciu miesiącach użytkowania - do środy Logitech G9 - nie zauważyłem jakikolwiek uszczerbków, zatartych miejsc, etc.
Link to post
Share on other sites

Tylko, że naprawdę wiele osób skarży się na jej trwałość.

Na komputronik.pl masz 45 opinii na temat tego produktu. Średnia ocena to 9,3. W Internecie nie znalazłem potwierdzenia tezy, jakoby "naprawde wiele osób skarży się na jej trwałość". Z ciekawości... podaj proszę adres strony z przeważającą ilością negatywnych komentarzy.
Link to post
Share on other sites

Właśnie w opiniach na Komputroniku jest całkiem spora ilość komentarzy dotyczącej jej trwałości ;P Nie jestem pewien czy mogę wrzucić tutaj linki do innych stron więc narazie się wstrzymam :) Ale wystarczy wpisać w google "Destructor trwałość" bądź "Destructor wytarł się" :] Sam nie wiem jak to jest dlatego chciałem się spytać ludzi którzy mają Destructor'a już troszkę czasu :P

 

A i jeszcze czytałem, że Destructor jest strasznie "ślizgaczożerny"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...