Skocz do zawartości

Problemów z wyświetlaniem obrazów i ścięciami ciąg dalszy


Recommended Posts

Witam!

Od jakiegoś czasu (może pół roku albo i lepiej) borykam się z tzw. Solid color screen czyli wypełnieniem monitora konkretnym kolorem

Przykładowo: Moja tapeta ma pomarańczowy kolor-problem wystąpił po załadowaniu Windowsa, więc ekran robi się pomarańczowy.

Problem wystąpił podczas uruchamiania Windowsa, nie wszedłem do pulpitu-pozostaje czarny i wisi

Chciałbym również zaznaczyć, że po kilkunastu sekundach po błędzie PC nie reaguje na przycisk reset-pozostaje jedynie przytrzymanie  power albo listwa.

Co robiłem.

Podmiana PSU-sprawny

Furmarki, OCCT, 3dmarki itp. Wszystkie testy po równe 4h-przeszedłem bez problemu

Gry-bez problemu, jedynie problem występuje po zamknięciu aplikacji/gry

Błąd jest losowy, co pewnie utrudnia śledztwo

Podkręcanie nie ma wpływu na częstotliwość błędu, tak samo wywalał na stocku

Z góry dziękuję za wasz czas!

 

 

Od razu wspomnę specjalnie dla użytkownika jarrino, że obejrzałem podgląd zdarzeń i mam błąd pt.:

Zgodnie z ustawieniami uprawnienia application-specific nie jest udzielane uprawnienie Local Activation do aplikacji serwera COM z identyfikatorem klasy CLSID 

{8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820}
 i identyfikatorem aplikacji APPID 
{8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820}

 użytkownikowi PC\Guest o identyfikatorze zabezpieczeń SID (S-1-5-21-3767094732-2041246110-2306238044-501) z adresu LocalHost (Using LRPC) działającemu w kontenerze aplikacji o identyfikatorze SID Unavailable (Unavailable). To uprawnienie zabezpieczeń można modyfikować przy użyciu narzędzia administracyjnego Usługi składowe.

 

 

The driver \Driver\WudfRd failed to load for the device SWD\WPDBUSENUM\_??_USBSTOR#Disk&Ven_Brother&Prod_DCP-195C&Rev_1.00#8&2beaa58b&0&BROH2F375470&0#{53f56307-b6bf-11d0-94f2-00a0c91efb8b}.

 

Edytowane przez Whiskas
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Sorki, że tak długo nie odpowiadałem, tapatalk nic nie powiedział;c

Monitor to LG 22EN33 (tak, wiem, że tandeta, ale dostałem go za śmieszną cenę na OLX, także nawet się nie zastanawiałem)

Kabel... Będę musiał coś pożyczyć, dam znać

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...