Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Kupiłem brainwava delta na podstawie wszystkich recenzji w internecie i okazały się tragiczne. Jedyne co na nich dobrze brzmi to bas a nie jestem bas headem. Wokal jest na wysunięty na przód a muzyka gra w tle, ale tak jakby w pokoju obok. Średnie pasmo jest zabasowione a góra bije po uszach. Słucha się ich gorzej niż słuchawek dorzuconych w zestawie do Xperii S.

 

Mam Superlux hd681 i edifer r1600tii. Nie uważam się za audiofila ale doceniam dobrą jakość dźwięku i do teraz nie wiem czy te słuchawki dostały sztuczny hype czy dystrybucja w UK daje trefne egzemplarze. testowałem 2 pary bo pierwszą odesłałem jako uszkodzoną.

 

Recenzje na stronach internetowych były tylko pochlebne. Na opiniach na ceneo czy opineo było kilka opisujących ten problem ale zalanych pozytywnymi. 

 

Te słuchawki grają okropnie i mają całe pasmo zmieszane, strawione i wyplute do moich uszu.

 

Edit: Widzę, że teraz opini negatywnych jeste zdecydowanie więcej niż jak je kupowałem. Czyżby wszystkie pozytywne recenzje to sponsorowane czy do recenzentów zostały wysłane zupełnie inne słuchawki ?

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

próbowane na 2 telefonach Sony Xperia S i T. Xonar DG i przedłużka Jack firmy Vitalco. Na każdym to samo. Próbowałem też wszystkich końcówek silikonowych łącznie z piankami Comply. Słuchawki grały już dobre 60-70 godzin ale w recenzjach nie widzę żadnej opinii o tym że muszą się porządnie wygrzać

 

Poza tym, grają obecnie tak źle że nie wiem co mogłoby im pomóć. Wokale są okej, bas jest okej, nawet schodzi zadziwiająco nisko jak na słuchawki za 70 zł ale to miały być neutralne słuchawki o równym paśmie a momentami brzmią jakbym przystawił dobry głośnik do słuchawki od domofonu i próbował tak tego słuchać.

Link to post
Share on other sites

heh. To taj jakbyś się zapytał przy superlux hd681 "Czego się spodziewasz po słuchawkach za 100 zł" a osiągu mają imponujące jak na słuchawki za 100 zł. Spodziewałem się dźwięku odpowiadającego recenzjom. Czegoś co gra lepiej niż słuchawki za 30 zł.

Link to post
Share on other sites

A masz ustwiony equalizer w telefonie na flat? Słuchałem ich kiedyś w mp3storze i nic nie miałem do zarzucenia czegoś takiego. Wgraj sobie na telefon moda viper4android który Ci pomoże podrasować to i owo dźwiękowo.

Edytowane przez huckincharlie
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W dokanałowych słuchawkach najważniejsze to złapać dobrego seala. Co prawda Delta według mnie nie należy do specjalnie udanych słuchawek przez dość jaskrawe i jasne brzmienie rzucające się w ucho.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...