Skocz do zawartości

Nokia 5230 vs Samsung Monte


Recommended Posts

no ale lepiej mieć to i symbiana ( wiem ze niektorzy nie lubią symbiana ale lepsze juz to od jakiegos samsungowego OSa ( pomijająć bade )) niż mieć dobry dotyk ( nie wiem czy takowy jest w monte ) i system z którym nic nie zrobisz

Link to post
Share on other sites

Dobra wybrałem Nokie 5230.

 

I mam następujące problemy (jestem zielony w telefonach, a zwłaszcza z symbianem, więc proszę się nie wyśmiewać ze mnie)

 

1. Jak instaluje grę na 5230 , to przy uruchomieniu gry mam tylko joystick i nic więcej.

2. Jak można wyrobić swoje własne certyfikaty, bo nie które programy potrzebują.

3. Przy instalowaniu gry nie pokazuje gdzie ma zainstalować (przeglądałem wszystkie foldery na telefonie i nie znalazłem gry, tylko jak chciałem uruchomić grę to po zainstalowaniu miałem komunikat start gry) i na razie to tyle moich bolączek, jak znajde coś jeszcze to dopisze.

Link to post
Share on other sites

2. http://centrum-mobile.pl/poradniki/1581 ... obile.html ja wyrabialem za pomocą tego , ale certyfikat masz w internecie ( tj wysylasz do nich aplikacje oni ci ją podpisują i odsyłają) ale moze jest cos nowszego bo dawno sie tym nie interesowalem

 

3. nie rozumiem tej bolączki . Chcesz znalezc w telefonie folder gdzie jest zainstalowana gra ?? :) to nie komputer :) raczej jej nie znajdziesz :) mozesz jedynie szukać w systemowych ale i tak wątpie czy rozszyfrujesz co jest co :) a co do miejsca instalacji to mozez tylko decydowac czy na pamieci telefonu czy na karcie

Link to post
Share on other sites

Da sie rozszyfrować gdzie jest zainstalowana gra tylko byś musiał go miec shakowanego. Hack jest dobry tylko jeżeli ktoś chce zaszpanować czy coś w tym stylu, ale także daje instalowanie niepodpisanych aplikacji pod symbiana. Sam mam tą nokie shakowana i spisuje sie świetnie :) Jeśli chodzi o dotyk to może nie jest to najwyższa klasa ale mi starcza :) Coś jeszcze? Aparat niby marne 2MPix ale przy dobrym swietle robi fotki niesamowite a nagrywanie wideo w 30kl/s to jest bomba. Jeśli chcesz hakowac to napisz a powiem co i jak :)

Link to post
Share on other sites

Hackować, na razie nie potrzebuje, chyba wystarczy, że będę każdą aplikacje podpisywał certyfikatem.

A z grami chodziło o to, że jak pokazuje, że ma zainstalować na kartę to mi instaluje na pamięć telefonu, nie wiem jak to można inaczej zrobić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...