Skocz do zawartości

Router WiFi do 350zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez cooger,

Recommended Posts

Witam !

1. Kwota, jaką mogę maksymalnie przeznaczyć na zakup: 350 zł (+/-)

2. Typ złącza: Kablówka TK Chopin (24mb/s DL, 6-7mb/s UP) ale za pare tyg zostanie zwiększona prędkość

3.Jakim wtykiem zakończony jest kabel: RJ-45

4. Liczba komputerów do podziału: 1 przewodowo, 3-4 laptopy bezprzewodowo, telefony bezprzewodowo (zależy ile gości będzie :))

5. QoS: Fajnie by było

6. Podział pasma:Również fajnie by było

7. Dodatkowe wymagania: Mocny sygnał na całej powierzchni domu, możliwość podłączenia dysku lub drukarki przez USB - najlepiej 2xUSB

8. Do czego będzie wykorzystywane urządzenie: Z urządzenia będzie korzystała cała rodzina, filmy, youtube, gry i telewizja

9. Ile pięter będzie musiał ew. obejmować zasięg: 1 - dom parterowy pow. ok 160m2

http://oi58.tinypic.com/358bcwz.jpg




10. Sprzęt który aktualnie posiadam: Internet TK Chopin (kablówka) przez kabel do modemu Cisco EPC3208 i dalej do routera WiFi Cisco Linksys WRT54G2 V1 przez Ethernet

To chyba tyle, w razie czego bede odpowiadał !

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Za tą cenę to właściwie nie wiem które parametry są spoko. Chyba nie to dmuchana N-ka której osiągów nie da się uzyskać chyba, że wydając sporą kasę na kartę w dostosowanej technologii a i tak do osiągów AC1200 będzie daleko. Ja w tym routerze znajduję tylko dwie zalety - pierwsza to serwer VPN, druga - jak na router przyzwoita wydajność transferu z USB (ale porównując do dedykowanych NASów to i tak słabiutko). Zasadniczo niewiele droższy jest RT-AC56U i jest znacznie lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...