Skocz do zawartości

Obudowa okolo 300 zl


Gość tarind

Recommended Posts

Co polecicie mi w tej cenie?

Wazne aby byla w miare duza przewiewna nie koniecznie z oknem? ( wogle nie wiem czy oplaca sie pchac w plexi??-jakie to jest grube wygina sie czasem czy tak jak balacha twarde?)

Obudowa powina zmiescic cooler typu jakas katana lub cos w miare dobrego:)

czekam na wasze propozycje i najlepiej aby wejscia usb itp byly nie z gory tylko od przodu-boku ewentualnie jak zrobic przejsciowke aby tak byly;p

Link to post
Share on other sites

Drogi kolego tarind, otóż ja posiadam obudowę z oknem i Ci mogę coś o niej powiedzieć. Okno jest dość miękkie, bo to akryl. Jak popchniesz to się wegnie do środka, ale delikatnie. Okno to fajna sprawa, ale tylko gdy chcesz widzieć co ma w sobie Twój komputer. Mój komputer stoi na biurku i praktycznie cały czas na niego patrzę, więc dla mnie obudowa z oknem jest idealna. Jest spora, zmieści się w niej nie jeden sprzęt. (Thermaltake M9). Jeśli chcesz coś bez okna to polecam Ci taką http://www.komputronik.pl/Obudowy/Coole ... ,id,45460/ - troszkę ponad budżet, ale to już jest cacko :P

 

pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Hmm a masz gdzies recenzje tego sprzetu??

Bo ja sie generalnie zastanawiam nad anten 300 lub ten lepszy.. Zapomnialem nr. oraz CM690/590

Jak plexi jest miekka to chyba zobie ją odpuszcze bo i tak komp stoi na ziemi i czesto robi jako podnóżek ; D

i go obijam:P

Jednak widze ze 300 ma tylko 3 zatoki 5~

I wszystko montowane Srubowo?

Link to post
Share on other sites

Tak, są tylko trzy zatoki 5,25". Tylko co Wy tam chcecie trzymać? 1x CD, 2x DVD i 4 kontrolery obrotów? :) Ja mam tam wsadzone DVD i dysk na gumkach i się wszystko mieści. No i tak, wszystko jest na śrubki (na takie beznarzędziowe), co w sumie nigdy mi jakoś nie przeszkadzało, a często grzebie w kompie.

 

Recenzje:

http://www.frazpc.pl/artykuly/594/ANTEC ... /i/solidna

http://pccentre.pl/article/show/Antec_T ... d/id=17137

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj recenzje, wszystko opisane. Wentylator 140mm mnie denerwował, więc go wymieniłem (ale ja jestem maniakiem ciszy). Ale na ustawieniu MIN są w miarę ciche. Zasilacz można ustawiać w dwie strony, ale jak skirujesz na dół, to ma podstawkę 1,5cm i pobiera powietrze z dołu obudowy. Otwory są zbędne.

 

Jeżeli chodzi o ciszę, to obudowa ma sporo dziur (tzn. na wentyle), więc najlepsza nie jest, ale ja żadnych wibracji nie wyczuwam. Jest bardzo solidnie wykonana, więc stoi twardo na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Kurde i nadal nie wiem jaką obudowe wziasc , mam ciezki orzech do zgryzienia

 

1. CM690 -Jednak sloty usb auido u gory co dziala niekorzystnie na ten model nie wiem czy bedzie u mnie dobry dostep do tych slotow

2.Antec 300 Nawet ladna Jednak nie ma dzior od dolu dla zasilacza czy jak go klasycznie zamontuje nie przegrzeje sie? Cm ma specjalne dziory do tego inne obudowy tez.

3.Moze cos innego zawroci moją głową?

Link to post
Share on other sites

2.Antec 300 Nawet ladna Jednak nie ma dzior od dolu dla zasilacza czy jak go klasycznie zamontuje nie przegrzeje sie? Cm ma specjalne dziory do tego inne obudowy tez.

Zasilacz, jeżeli ma skierowany wiatrak w dół, ma 1,5cm odstępu od dna obudowy gdzie jest już najchłodniejsze powietrze. Dodatkowo, z wentylatorami z przodu dostaje je bardziej schłodzone. Jakim sposobem to może być wadą? Nie namawiam na Antka, zrobisz jak uważasz, ale prosze go tu nie obrażać :)
Link to post
Share on other sites

2.Antec 300 Nawet ladna Jednak nie ma dzior od dolu dla zasilacza czy jak go klasycznie zamontuje nie przegrzeje sie? Cm ma specjalne dziory do tego inne obudowy tez.

Możesz montować zasilacz zarówno wentylatorem do góry, jak i do dołu. Otwory na śruby umożliwiają oba sposoby montażu.
Link to post
Share on other sites

W sumie nie obrazam go - ale jestem troche wybredny chce juz miec bude pod i7 teraz mam w miare dobry sprzet to wymienie nie szybko ale jak bedzie to korzystne Jeszcze znalazlem CM590. A moze cos innego lekko drozsze sie znajdzie ? Bo chce miec w miare duzo miejsca itp:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...