Skocz do zawartości

Podświetlana klawiatuira, cicha o stylu "laptopowym"


Recommended Posts

Witajcie. Poszukuję klawiaturki multimedialnej, która wyglądem przypomina te laptopowe. Płaskiej, cichej i szczególnie ważne z podświetleniem. Podświetlenie raczej w „ciepłych” barwach, sotonowane - nie typowo gamingowe jak mocna czerwień, czy mocny niebieski. Znajdę w ogóle coś takiego sensownego?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sam szukam czegoś takiego (plaska, niski skok, podświetlana, z podpórką pod nadgarstki, z dodatkowymi przyciskami, i żeby wytrzymała z rok co najmniej )

Namierzyłem kilka, bardzo różne ceny, a opinii mało.

-MODECOM MC-800W [ok 100-120,-]

-Logitech K740 [ok 150-350,- (zależy gdzie)]

-SteelSeries Apex RAW [ok 260-400,-]

 

P.S.

Mógłby ktoś podać inne propozycje?

Edytowane przez maticx
Link to post
Share on other sites

Najbardziej podobna do laptopowej jest Razer DeathStalker. Od ponad roku posiadam wersję Essential i sobie chwalę. Mam też Roccat Isku i jednak wolę Razera. Ciekawą propozycją jest też SteelSeries Apex / Apex Raw. Nie miałem z nią do czynienia, ale zbiera bardzo pochlebne recenzje. Jeśli szukasz czegoś tańszego, to zobacz sobie Genius KB-G265 i Genius Imperator. Przejrzyj sobie też klawiatury od TT eSPORTS, mają kilka ciekawych propozycji.

Wg mnie najciekawsze klawiatury to Razer DeathStalker i SteelSeriesApex, ew. coś od TT eSPORTS. Jednak, tak jak pisałem, najbardziej podobny do laptopowej z pewnością będzie Razer.

Link to post
Share on other sites

Sam szukam czegoś takiego (plaska, niski skok, podświetlana, z podpórką pod nadgarstki, z dodatkowymi przyciskami, i żeby wytrzymała z rok co najmniej )

Namierzyłem kilka, bardzo różne ceny, a opinii mało.

-MODECOM MC-800W [ok 100-120,-]

-Logitech K740 [ok 150-350,- (zależy gdzie)]

-SteelSeries Apex RAW [ok 260-400,-]

 

P.S.

Mógłby ktoś podać inne propozycje?

Apex Raw jest jednokolorowa i kosztuje jakieś 100-150 mniej niż Apex.

Link to post
Share on other sites

Apex trochę ciężko chodzi. Z podświetlanych jest jeszcze Roccat Isku fx; możesz sobie ustawić kolor podświetlenia. Tylko ma klawisze odrobinę mniejsze od standardowych - wątpię czy sprawdzi się dla kogoś o dużych dłoniach. Za to ma mega wygodną podpórkę pod nadgarstki.

Link to post
Share on other sites

Osobiście polecam http://www.morele.net/klawiatura-gigabyte-force-k7-619629/,kupiłem jakieś 4 miesiące temu , jestem bardzo zadowolony. Klawiatura cicha , prawie w "stylu laptopowym" , 3 kolory podswietlenia do wyboru z możliwością regulacji natężenia , niska cena.

Posiadam ten model i sobie go chwale. Edytowane przez Abs142
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...