Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

 

Mam problem dotyczący gry assassin creed unity gra oczywiście zaaktualizowana do wersji 1.4 bodajże pliki zweryfikowane itd. Mam problem taki , że gra przycina się nawet na niskich po mimo 45/55fps!!!. 

 

 

i5 4570

msi gtx 660 tw iv

4gb ram ( pamięć podczas grania zawalona max 80/85%) 

Gram w rodzialce 1280x720

 

Dodam także , że nie mogę odblkować paryża w dwóch miejsach tzn. Gdy ide zeby zrobic synchronizacje to gra sie zamraza cala wszystko dookola ale moge obracac kamere a w drugim zas punkcie jest tak ze gdy wchodze w te czarne odrazu sie gra wylacza!!!! prosze o pomoc!

 

 

 

- Sprzęt nie podkręcony

- Temperatury w normie

- Komputer oczyszczony z wszelkiego syfu nawet format robilem nie pomogl

 

 

HELP! kasa wydana w bloto


Pomocy!

Link to post
Share on other sites

No to zobacz ile min ramu powinno być...4Gb ram dla systemu 64 jest wystarczające,żeby system spokojnie pracował ale jest coraz więcej gier,które muszą mieć do płynnego działania więcej.Możesz spróbować jedną rzecz.Wyłączyć w systemie na czas gry wszystkie możliwe funkcje.To może nie rozwiąże problemu ale pomoże w grze.Zresztą tam napisane min,6Gb....

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

No to zobacz ile min ramu powinno być...4Gb ram dla systemu 64 jest wystarczające,żeby system spokojnie pracował ale jest coraz więcej gier,które muszą mieć do płynnego działania więcej.Możesz spróbować jedną rzecz.Wyłączyć w systemie na czas gry wszystkie możliwe funkcje.To może nie rozwiąże problemu ale pomoże w grze.Zresztą tam napisane min,6Gb....

 

No spoko spoko ale przecież ram jest wykorzystywany w 75/85% no to troche dziwne jest?

Ale serio to może być od tego wytłumacz mi dokładnie bo zielony jestem w tym!

Link to post
Share on other sites

Zawsze można spróbować ustawić na sztywno plik stronicowania może coś to da.

Jak to zrobić?

 

1. Dlaczego wywala mnie w tych 2 miejsach których nie mogę odblkować w dolnej częśći paryża?

2. Zauważyłem dziś w grze , że jak się już załaduje i odczekam trochę jakies 3/4minuty to wtedy assassin bardzo malo kiedy przycina raz na jakies 5min. Napewno od ramu?

Edytowane przez Karmolada
Link to post
Share on other sites

Oczywiście,że mogą być dodatkowe,inne czynniki wpływające na te cięcia w grze.Tylko żeby do tego dojść trzeba najpierw spełnić minimalne warunki jakie podaje producent czy wydawca. Brakuje u ciebie 2 Gb pamięci no i nie wiem jak to jest z twoją kartą Gtx 660 a powinna być Gtx 680. Trzeba by porównać gdzieś wydajności tych kart,czy jest jakaś zasadnicza różnica....

Czy aktualizujesz system?

http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/geforce-gtx-660-ti-vs-geforce-gtx-680

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Oczywiście,że mogą być dodatkowe,inne czynniki wpływające na te cięcia w grze.Tylko żeby do tego dojść trzeba najpierw spełnić minimalne warunki jakie podaje producent czy wydawca. Brakuje u ciebie 2 Gb pamięci no i nie wiem jak to jest z twoją kartą Gtx 660 a powinna być Gtx 680. Trzeba by porównać gdzieś wydajności tych kart,czy jest jakaś zasadnicza różnica....

Czy aktualizujesz system?

http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/geforce-gtx-660-ti-vs-geforce-gtx-680

 

 

Chłopie vram z karty zjada tylko 1900/1950 max nawet na ultra więc  nie gadaj jak nie wiesz !!

45/55 fps i przycina!

 

2. Jakzrobic zeby nie wywalalo w tym paryzu jest jakis sposob na to???

Link to post
Share on other sites

"Chłopie vram z karty zjada tylko 1900/1950 max nawet na ultra więc "

 

Vram to nie wszystko liczy się także wydajność samej karty graficznej 

Okey no spoko ale 45/55klatek na sekunde i przycina więc to swiadczy o tym jak ta firma to dno!

2. W ciąz pozostaje moje pytanie co zrobic zeby tam nie wywalalo!

Link to post
Share on other sites

Fajnie,że jesteś miły i uprzejmy...Widzę,że Ty wiesz wszystko i masz wypasiony sprzęt spełniający minimalne wymagania gry,więc powodzenia w Paryżu.

Sorrki , że tak buchłem nie chciałem wybacz.

Poprostu jestem trochę tym zdenerwowany według gry online minimalnie gtx 660 

Tylko z tym ramem licho jest :>

Link to post
Share on other sites

@up - no to już spokojnie. Trochę rozumiem twoje emocje ja mam z jedną z gier podobnie tzn. mało fps a wydaje mi się,że powinno być więcej.Całe szczęście da się grać bez większych problemów poza prawie niezauważalnym przycięciem co 20-30 minut....

Link to post
Share on other sites

@up - no to już spokojnie. Trochę rozumiem twoje emocje ja mam z jedną z gier podobnie tzn. mało fps a wydaje mi się,że powinno być więcej.Całe szczęście da się grać bez większych problemów poza prawie niezauważalnym przycięciem co 20-30 minut....

Jedynym ratunkiem to chyba kupić te 4gb ram i sprawdzić :>

Tylko jak z tymi punktami jeszcze to zrobic to nw napisalem do ubisyfu zobaczem co mi odpisza

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...