Skocz do zawartości

ograniczanie gpu przez cpu


Recommended Posts

Wydajność zestawu zależy od najsłabszego ogniwa. Jeżeli mamy padający dysk to także wpłynie na płynność. Wolny procesor będzie pracował na 100% mocy, gdzie high-endowa karta nie rozwinie nawet 50% mocy i na odwrót.

dysk nie wpływa na fpsy, jedynie na szybkość czytania mapy, ładowania nowych rzeczy itd.

Link to post
Share on other sites

Zdarzały się takie przypadki, nie zmienia to faktu, że jest to nówka z pełną gwarancją. Tak samo jak przymierzasz koszulę w sklepie z ciuchami po czym kładziesz z powrotem bo jednak Ci nie pasuje.

 

Blezur, uszkodzony jak najbardziej wpływa na fpsy i skutecznie wszystko zwalnia podczas doczytywania.
Link to post
Share on other sites

Jakiś tam % kart jest w obiegu. Przez 14 dni ktoś mógł ją katować w furmarkach i benchmarkach, po czym uznał że za mało wyciąga po OC i ją odesłał do sklepu.

Taka loteria, tylko że szanse większe niż w lotto.

Im popularniejszy sklep tym liczba zwrotów większa.

 

Link to post
Share on other sites

lol to moge otrzymac sztuke, która ktoś zwrócił ?

Nie, rzeczy ze zwrotów morele.net wystawia na aukcjach allegro. Wszystkie rzeczy które kupujesz są nowe i nieużywane. Przynajmniej w teorii, nie twierdzę, że nie może się zdarzyć, że ktoś odeśle prawie nienaruszony produkt, np. tylko delikatnie otworzył opakowanie i odesłał, a sklep wystawił to jako nowe. Ale na to na pewno jest bardzo mała szansa, + co za różnica czy ktoś otworzył czy nie, skoro karta nie była używana. Kupuje na morelach od dawna i nigdy żadnych problemów nie było. Każdy przedmiot możesz zwrócić do ich w ciągu 14 dni. 

 

zamówiłem ostatnio wentylatory, używałem kilka dni i stwierdziłem, że są jednak dla mnie za głośne. Spakowałem i odesłałem, po kilku dniach zwrócili całą kwotę.

Edytowane przez Blezur
Link to post
Share on other sites

mam nadzieje :) BTW: dzięki wszystkim

 

a tak btw: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-760-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dvi-n760-tf-2gd5-oc-546618/- to jest wersja Twin Frozr OC czy bez Twin Frozr OC (z tym pudełkiem, gdzie pisze twin frozr) ? zamówilem tą karte u nich i nie jestem pewnie bo tania

Edytowane przez evanios
Link to post
Share on other sites

tak, to jest wersja OC

Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC)

 

jest napisane na końcu nazwy produktu, poza tym zegary są wyższe względem standardowej wersji, więc to na 100% to

 

http://legitreviews.com/images/reviews/2224/msi-gtx760-box.jpg

 

Edytowane przez Blezur
Link to post
Share on other sites

Blezur - ale bujda:D morele wystawia tylko uszkodzone lub po naprawie na allegro. 

 

http://www.morele.net/pokaz_pomoc/17/

3. Wszystkie towary oferowane w sklepie Morele.net są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. W wyjątkowych przypadkach, gdy jest to wyraźnie oznaczone w nazwie i opisie produktu, w dziale "Wyprzedaż" mogą być oferowane towary używane bądź serwisowane.

 

 

 

Zwroty "nie używane" normalnie jadą di ludzi.

no to chyba normalne, skoro pudełko nawet nie zostało otwarte i wygląda jak nowe to czemu miałoby być sprzedawane jako używane? 

w całym moim poście chodzi mi o to, że kupując na morelach nie dostaniecie jakiejś brudnej, używanej przez kogoś karty graficznej

Edytowane przez Blezur
Link to post
Share on other sites

 

 

w całym moim poście chodzi mi o to, że kupując na morelach nie dostaniecie jakiejś brudnej, używanej przez kogoś karty graficznej

Pracujesz w morele?

 

Sklepy nie obchodzi czy z towarem (nie tylko z kartą graficzną) ktoś spał pod poduszką czy testował ekstremalne OC. Jeżeli nie ma śladów użytkowania to jedzie do następnego klienta. Co za problem przedmuchać kartę z kurzu?

Najczęściej takie podzespoły lądują w gotowcach za 1zł (złożenie). Nie udowodnisz niczego.

 

Blezur jeśli wierzysz w to co sam napisałeś, to jesteś bardzo naiwnym człowiekiem. Zwrot jest wymuszony ustawą, reszta działa na korzyść sklepów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...