Skocz do zawartości

Keycaps, przyciski, guziki do mechanika.


Recommended Posts

Szukam guzików keycapsów do klawiatury mechanicznej G710 w wersji blue. Zamiennych plastików dobrej jakości najlepiej w rozsądnej cenie i na terenie Polski. Męczyłem support logitecha, ale odpowiedzieli mi, że zapasowych do swojej G710 nie dostanę, bo nawet oni ich nie mają... Na zagranicznych stronkach znalazłem kilka, ale cena po 2-3$ za sztukę...

Link to post
Share on other sites

Szukam guzików keycapsów do klawiatury mechanicznej G710 w wersji blue. Zamiennych plastików dobrej jakości najlepiej w rozsądnej cenie i na terenie Polski. Męczyłem support logitecha, ale odpowiedzieli mi, że zapasowych do swojej G710 nie dostanę, bo nawet oni ich nie mają... Na zagranicznych stronkach znalazłem kilka, ale cena po 2-3$ za sztukę...

Najlepiej wychodzi zamówienie całego setu keycapów od MaxKeyboard. Bodajże wyniesie Cię to ok. 40 dolarów za cały set, sam rozglądałem się za custom keycapami. Te wychodzą najtańsze i najlepsze w stosunku do ceny. Pasują praktycznie do każdej klawiatury, wyjątkiem mogą być spacje, ewentualnie shifty czy entery. - ale masz w każdym secie kilka rozmiarów tych klawiszy.

 

 

Na terenie polski nie masz co liczyć na żadne keycapsy, chyba że chcesz aluminiowe od Tesoro za 70zł za 5 klawiszy, - jak zobaczyłem tą cenę to mi szczena opadła :P

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites

Wybór marny. To pewnie dlaczego, że tak mało ludzi korzysta z mechanicznych klawiatur, a szkoda, bo to prawdziwe błogosławieństwo dla palców :) Poprawiłem szybkość pisania prawie dwukrotnie i nie pomyślałbym, że można robić 300 znaków na minutę.

Link to post
Share on other sites

Wybór marny. To pewnie dlaczego, że tak mało ludzi korzysta z mechanicznych klawiatur, a szkoda, bo to prawdziwe błogosławieństwo dla palców :) Poprawiłem szybkość pisania prawie dwukrotnie i nie pomyślałbym, że można robić 300 znaków na minutę.

Na cherry mx blue szybkość pisania i komfort to poezja :) Sam używam gdy coś piszę, albo wypełniam fakturki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...