Skocz do zawartości

Kingston HyperX Cloud karta dźwiękowa USB ~100zł?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez drift,

Recommended Posts

z rokiem na rok Chińczycy co raz bardziej nacierają na dynamicznie rozwijający się segment rynku audio, czyli przetworniki c/a oraz wzmacniacze. Coraz szerszą popularność zdobywają na tym polu ,co prawda jeszcze go nie zdominowali , nie mniej jednak coraz bardziej naciskają na konkurencję.

Link to post
Share on other sites

z rokiem na rok Chińczycy co raz bardziej nacierają na dynamicznie rozwijający się segment rynku audio, czyli przetworniki c/a oraz wzmacniacze. Coraz szerszą popularność zdobywają na tym polu ,co prawda jeszcze go nie zdominowali , nie mniej jednak coraz bardziej naciskają na konkurencję.

 

Zgodzę się z tym, że jest z ich strony coraz więcej ciekawych konstrukcji, ale to nadal nisza. Poza tym jest masa chłamu z którego trzeba potrafić sobie coś wyłuskać.

Link to post
Share on other sites

A muszą do mnie trafiać argumenty o Samsungu czy LG? Pozostawię bez komentarza.

 

Dźwięk to coś więcej niż wykresy, pomiary. Jak czegoś nie posłuchasz to według mnie nie masz prawa nawet o tym pisać :) SMSL M2 kosztował niedawno 45$, gdy dolar był po 3zł. Gdy ludzie się na tym sprzęcie poznali już mamy 65$. Mimo to nadal za te pieniądze to jest bardzo dobre urządzenie dające się we znaki Fiio. A w tym budżecie ciężko dostać coś lepszego, chyba, że samemu ulepimy jakiś ciekawy sprzęt.

 

Tu masz tego przykład, że pomiary nie ukazują wszystkiego http://ohm-image.net/opinion/audiophile/rmaa-summary-ak240-dx90-md-dr7-ipod-shuffle

 

Dominacja - hmm, tutaj jedynie mogłem popełnić błąd, bo nadal chińskie sprzęty nie znaczą na rynku (dla osób niezbyt obeznanych z tematem) zbyt wiele, to naprawdę warto się tym zainteresować. Znam wielu pasjonatów, którzy potrafią znaleźć mnóstwo perełek za pieniądze, w których rasowi producenci ośmieszają się.

 

Sam żeby nie być gołosłownym kupiłem Superlux HD681, bo już dość miałem pisania o sprzęcie, o którym wiem wszysctko, ale nigdy go nie słyszałem. Dla mnie to jest zwykła kradzież. Nie wiem, jak można zrobić tak grające słuchawki za te cenę tj. 82zł.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...