Skocz do zawartości

Kingston HyperX Cloud karta dźwiękowa USB ~100zł?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez drift,

Recommended Posts

Witam!

Wczoraj zakupiłem słuchawki Kingston HyperX Cloud. Warto zaopatrzyć się w jakąś kartę dźwiękową? Jeśli tak, to jaką mam budżet na poziomie 100zł i musi być na USB.

Integra to Realtek ALC 269. 

Edytowane przez drift
Link to post
Share on other sites

Mi też bardziej chodziło o to że nie ma tej karty dostępnej w polskiej dystrybucji.  Zgodze się z wami Koreańskie i Chińskie sprzęty dominują i nie tylko rynek audio :) Niestety nie zanosi się na to żeby coś się zmieniło :/

Link to post
Share on other sites

Rynek audio jest ogromny, producentów jest masa. Nie sprowadzajmy tego wszystkie do paru firm z dużym udziałem na rynku. Te firmy i tak w większości produkują w Chinach sprzęt głównie dla mas, mają parę fajnych wynalazków, ale w pryzmacie ich całej produkcji to tak właśnie wygląda. Jeśli już coś dobrego od nich powstanie to kosztuje krocie.

Link to post
Share on other sites

Rynek audio jest ogromny, producentów jest masa. Nie sprowadzajmy tego wszystkie do paru firm z dużym udziałem na rynku. Te firmy i tak w większości produkują w Chinach sprzęt głównie dla mas, mają parę fajnych wynalazków, ale w pryzmacie ich całej produkcji to tak właśnie wygląda. Jeśli już coś dobrego od nich powstanie to kosztuje krocie.

 

Człowieku kręcisz jak nie powiem co.. Najpierw SMSL jako przykład, później, że chodzi o wieli rynek audio a później, że w dominacji nie chodzi o kilka firm z dużym udziałem w rynku. To, że produkują w Chinach to nie znaczy, że to chińskie marki, mają własny developement. I nadal przeciętny polski konsument kupuje Sony, Samsunga, LG, Denona czy Marantza.

Link to post
Share on other sites

No właśnie przeciętni ludzie kupują te masowe buble, które mają strasznie zawyżoną cenę, a jakości to ze świecą szukać. Słuchałeś SMSL M2, że możesz tak o nim pisać? Ma moc która napędza z powodzeniem DT990Pro, nie jest to jakieś czcze gadanie, trochę sprzętu miałem, wiele odsłuchałem, mam porównanie. Ja wiem, że ktoś widzi tylko Denony, Samsungi, LG, no Marantz jeszcze ujdzie, ale ta firma zaczyna bazować powoli jedynie na marce. Co ma wspólnego Samsung z dobrym audio? Według mnie nic. To wielka korporacja produkująca wszystko przez, co przechodzi prąd :) To jest kwestia podejścia do tematu, nie chcę tu wojen. Dla mnie korporacje to czysty marketing, mają parę fajnych sprzętów, ale to nie jest produkt nastawiony na jakość, tylko na zysk. Firmy chińskie muszą walczyć o klienta i coraz częściej serwują znakomitą jakość, za ułamek ceny wielkiej znanej firmy.

 

Skąd się niby wzięły te wszyskie Yulongi, Audio-GD, Cayiny, dobre i tanie SMSLe, jest tego mnóstwo a 99% ludzi nie wie o ich istnieniu :) Nie mówię, że to jedyne dobre wyjście, ale jak ktoś teraz chce high-end w dobre cenie musi pokłonić się Chińczykom, bo na tym polu duże europejskie, amerykańskie firmy z branży mają się czego bać.

Link to post
Share on other sites

Kolego fexxer, z Tobą nie da się rozmawiać, najpierw o jednym, jak Ci pokazać, że bzdury piszesz to o drugim. Nie da się dyskutować z kimś do którego nie trafiają racjonalne argumenty. Według Ciebie dowodem na dominację chińskiego sprzętu na rynku jest to, że 99% ludzi go nie zna.

 

P.S. A co do cudownego SMSL-a, ludziom znającym się na temacie polecam sprawdzenie noty aplikacyjnej  MAX9722 który jest w nim używany. http://datasheets.maximintegrated.com/en/ds/MAX9722-MAX9722B.pdf

Edytowane przez cooger
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...