Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

na telefon mam 500zł dlatego zastanawiam się nad zakupem tej Noki, jej specyfikacja jest okej, jak dla mnie, lecz martwi mnie jedna rzecz, a mianowicie słyszałem, że te Nokie mają problem z dotykiem, a nowa łatka która miała naprawić ten błąd nic nie zmieniła. Czy są to informacje prawdziwe ? 

Link to post
Share on other sites

W mojej obecnej Lumi ? A takie ze piszę na facebook mesenger to nagle wywali mnie do ekranu głównego, 2 raz padł mi klawisz od włączania, internet jest wstanie wywalić mi w połowie wczytywania strony, oglądanie filmów na YT graniczy z cudem bo kiedy przewinę o troszkę wywala mi błąd "error video can't be decode... nie pomaga nic, telefon za niedługo idzie na 3 gwarancję więc bd domagał się wymiany na inny i zwyczajnie wybiorę coś innego i sprzedam i kupię nokię. 

Link to post
Share on other sites

To dziwne bo większość co opisałeś to raczej błędy aplikacji. Choć może być sprzęt wadliwy i jest niestabilny. Próbowałeś zrobić test w NCS? W serwisie tylko softy wgrywali czy może wymieniali coś? Oddałeś do Nokia Care czy telefon jechał gdzieś do serwisu np. regenersis?

Link to post
Share on other sites

telefon mam w Orange więc oddawałem do Orange, test w czym ? Nie bardzo wiem czym jest NCS nie jestem za bardzo na czasie z telefonami raczej dla mnie posiadanie telefonu to podstawowe funkcje, soft wgrywałem sam w domu przez aplikację Noki ogranicza się to do klikania dalej więc dałem radę zrobić to samemu. 

Link to post
Share on other sites

NCS to też program Nokii - Nokia Care Suit. Jest tam moduł testowy gdzie można sprawdzić podstawowe funkcje sprzętowe w telefonie. Może jakoś uda Ci się dochodzić swoich praw w sprawie reklamacji czy wymiany bo raczej wykluczam winę softu w tym przypadku.

Link to post
Share on other sites

A miała być taka cudowna ta Lumia. Wszyscy funboye Lumii ją polecali choć jej jeszcze nie było. Moi dwaj sąsiedzi, akurat bliźniacy też je kupili i mają to samo. Musieli odesłać to x-koma i już im się Lumii odechciało

A ostrzegałem że może być wtopa jak nawet Apple się to zdarzyło:)

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Przykra niespodzianka z tą 535-tką... również na zagranicznym forum czytałem, że łatka, owszem poprawia czułość, ale tylko trochę... albo w ogóle :( lepiej sprawie sobie 630, nie dość, że pewna, to chyba też szybsza, wystarczy na Yt zobaczyć porównanie obu tych modeli, 630 (512vs1gb) odrobinę szybciej wczytuje strony i zdecydowanie lepiej radzi sobie z grami :) Co do tego ramu, to 512mb powinno starczyć póki co, pamiętajmy, że to low-endy z taką ilością ramu sprzedają się najlepiej, w ten sposób MS chce moim zdaniem przyciągnąć użytkowników innych OS-ów, gdyby nagle zaprzestał wspierać te maszynki, wielu ludzi straciło by do nich zaufanie. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę :)

Link to post
Share on other sites

aktualnie mam lumię 520, jak już zmienię to na coś co ma lepsze parametry a jak nie to bd szukał czegoś używanego na androidzie, bo mi to w zasadzie jedno byle mi dobrze mapy pokazywały do endomondo i na słuchawkach muzyka grała dość przyjemnie.

 

Pytanie mam jeszcze takie jakbym sprowadzał sprzęt ze stanów na WP 8 to czy nie bd blokady regionalnej i spokojnie bd mógł z niego korzystać ? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanie mam jeszcze takie jakbym sprowadzał sprzęt ze stanów na WP 8 to czy nie bd blokady regionalnej i spokojnie bd mógł z niego korzystać ?


Błagam, człowieku, pisz normalnie, tak jak na Polaka przystało. Naprawdę tak ciężko jest dodać te 2-4 literki do wyrazu?

A odnośnie Twojego pytania. Blokady regionalne są wprowadzane przez producentów sprzętu a nie oprogramowania. Nie spotkałem się nigdzie z informacją, żeby Lumie od Nokii albo Microsoftu miały takie blokady. Chyba tylko Samsung tak namieszał.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Błagam, człowieku, pisz normalnie, tak jak na Polaka przystało.

 

wybacz przyzwyczaiłem się już do takich skrótów, niestety ciężko się od tego odzwyczaić.

 

 

 

Blokady regionalne są wprowadzane przez producentów sprzętu
 

Dzięki o to mi chodziło, ponieważ widziałem że Samsung wypuszcza te same telefony o różnej specyfikacji do różnych rejonów świata i nie działają nigdzie po za nim a nie chciałbym kupić np lumi 920 za troszkę więcej można dorwać, no i później nie móc z niej korzystać. 

Link to post
Share on other sites
tylko czy w przypadku wysyłki zza granicy nie będzie przypadkiem naliczony VAT/cło?

 

ja mam akurat taki plus że mam rodzinę w USA, wracają jakoś w lutym na chwilkę i telefon by z nimi przyleciał więc telefon bd sprawdzony na miejscu. No i vat ani cło go nie dotyczy. 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...