Skocz do zawartości

GIGABYTE R 280X OC GURU II REV 2,0


Recommended Posts

800 zł rly ? Czy to jakiś żart ? 

człowieku daj spokój ,

ku zadowoleniu forumowiczów biąrących czynny udział w tym temacie :) zmieniam cenę na 760 pln w tym już koszt przesyłki

800 zł rly ? Czy to jakiś żart ? 

to tu masz kolego tanioszke i gwarancje 6 miechów  mozesz brać !! http://allegro.pl/asus-r9-280x-3gb-384bit-karta-graficzna-okazja-i4945375531.htmlja bym 700 pln nie zapłacił tyle z taką krótka gwarancją ale Ty pewnie tak :) bo tanio :D

Edytowane przez brudnonabani
Link to post
Share on other sites

825 zł nowa 

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-280-oc-3gb-384bit-dvi-hdmi-dp-gv-r928wf3oc-3gd-634799/

 

Wiem że nie chcesz stracić na sprzęcie ale się traci albo zostawia u siebie dla potomności

 

Nowa

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-280-3gb-ddr5-384bit-dvi-hdmi-dp-r9280-dc2t-3gd5-635764/

 

Gdyby nie 6 miechów Gw cena dobra

 

http://allegro.pl/asus-r9-280x-3gb-384bit-karta-graficzna-okazja-i4945375531.html

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

To Ty się naucz, że zależy też w jakim sklepie była kupowana, bo jak no name to potem mogą być problemy.

 

A co to ma do rzeczy w jakim sklepie kupowana............. jeżeli na kartę jest gwarancja a się uszkodziła to dostajesz nową i tyle Boże skąd wy się bierzecie...

 

sorki za offtop ale debilizmów nie zniosę. 

 

@rolandwally83 - podałeś ceny R9 280 bez X-a :)

 

ps. nie ma co dyskutować cena jest za wysoka i tyle - każdy ma prawo ustalać swoje ceny tak więc napisz do moda niech Ci wyczyści temat i powodzenia w sprzedaży.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

@Pankracy666

 

Są sklepy , które mają gdzieś kupującego i jego gwarancję, i chyba powinieneś powiedzieć skąd Ty się wziąłeś.

 

Koniec offtopu.

 

Swoją drogą autor sprzedaje za ile mu się podoba, i ten temat nie jest do tego, że każdy pisze, bo tam jest taniej czy tam też, albo tego nie sprzedasz. 

Opanujcie się ludzie.

Link to post
Share on other sites

dzieki BuryZenku , znizyłem cenę, mylę że kazdy poczuwa sie do obrony cen uzywek, moja rada, komentujmy totalny brak wyczucia z ceną , ja nie przesadziłem wystawiając ją za cene 800pln z wliczoną przesyłką i dwu letnią gwarancją, teraz cene znizyłem do 760 z wliczoną przesyłką wiec juz sobie koledzy darujcie szczekanie  , widze co na allegro sie dzieje ze też ceny spadają, a kiedy wystawiałem to ceny tej grafy były wyższe.. Podrawiam i bez urazy

Link to post
Share on other sites

Witajcie wg mnie autor podał rozsądną cenę jeżeli gwarancja jest prawie 2 lata to nie ma się czym zbytnio martwić. Ale niektóre osoby to z miejsca powinny się nie udzielać bo podają ceny układów bez " X ". 

Przejrzyjcie sobie cenniki układów odpowiednich tej karcie: 
http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne-12/0,0,,,,,,,,,8143O885638/1/#product_list

 

Może i cena układu nie jest najniższa bo te 700 mogła by pójść ale i te 760 zł też nie jest wygórowane. Ja na dodatek w tamtym roku kupiłem gtx 760 za ponad 1000 zł :D szkoda, że komputer oddałem dla brata bo bym sprzedał swoją za 450 zł i dołożył do tej :).

Pozdrawiam Wszystkich w tym Nowym Roku  ;)

Link to post
Share on other sites
@Pankracy666   Są sklepy , które mają gdzieś kupującego i jego gwarancję, i chyba powinieneś powiedzieć skąd Ty się wziąłeś.

 

Gratuluje ^_- pogrążasz się coraz bardziej. Po to jest gwarancja, że jak uwalisz urządzenie nie ze swojej winy to dostajesz nowe i kropka. 

 

 

 

proponuje szukać 7970 

 

 

Bardzo dobry pomysł :). w sumie 7970 i R9 280x to praktycznie to samo :o a 200 zł w kieszeni. 

 

ps. gdyby cena Twojej R9 280x była dobra lub normalna to karta by się już sprzedała. 

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Gratuluje ^_- pogrążasz się coraz bardziej. Po to jest gwarancja, że jak uwalisz urządzenie nie ze swojej winy to dostajesz nowe i kropka. 

 

 

 

 

 

Bardzo dobry pomysł :). w sumie 7970 i R9 280x to praktycznie to samo :o a 200 zł w kieszeni. 

 

ps. gdyby cena Twojej R9 280x była dobra lub normalna to karta by się już sprzedała. 

człowieku 7970 prownójusze z 280x ? to widze że sie znasz

człowieku 7970 prownójusze z 280x ? to widze że sie znasz

porównać mozna ale niestety jest róznica

P,S proszę was już przestańcie mi sie tutaj wywodzić bo jestescie tacy mądrzy a zobaczymy jak własne graty bedziecie sprzedawać , pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

widzę że kolega chciał zabłysnąć ale nie wyszło, pozdrawiam i szukaj na allegro tej grafiki z "X" i prawie 2 letnia gwarancją, pozdrawiam

Odpady produkcyjne mnie nie interesują biorę sprzęt z wysokiej półki nawet jak jest mało opłacalny 290x oryginalny produkt 290 na linii montażowej obróciła się o 180 stopni 280x spadła z linii montażowej .............. i tak do modeli low end które spadły i zostały wykopane z fabryki przez pracowników bo nie opłacało się po nie schylać  

 

 

UP nawet jak  dopłacisz do  sprzedaży tez będą marudzić  taki naród taka mentalność 

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...