Skocz do zawartości

R9 270X Nie przesyła obrazu


Recommended Posts

Witam ponownie. Otóż teraz problem dotyczy mojej karty graficznej. Kiedy włączam komputer na monitorze widać napis "No signal detected" czy coś w podobie. Dodam że kartę testowałem na 2 z 4 wejść DVI-D oraz HDMI. Próbowałem odpalić kompa na starej karcie GTX 550TI i komp działa normalnie.Próbowałem też kartę z innym monitorem.Kiedyś miałem podobny problem, oddałem kompa do serwisu, gościu pogrzebał coś w BIOS'ie i to naprawił, jednakże zmieniałem płytę główną i w tym modelu nie potrafie tego znaleźć. Kable zasilające do karty są podłączone. Reszta kompa to
Intel core i5-2400s
2x4 GB DDR3 1333Mhz
MSI H61M-P20
LC-Power 560 W 80+ Bronze
Segate SSHD 1TB

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu miałem podobny problem z moją kartą i jakoś się udało. Gdy odpalisz kompa na integrze to gdy klikniesz na menadżer urządzeń to nie ma nowych wpisów? 

Link to post
Share on other sites

W zakładce Karty graficzne w Menadżerze urządzeń mam tylko Intel HD Graphics
W kategorii inne urządzenia mam :
-Kontroler magistrali zarządzania systemem
-Kontroler PCI Simple Communications
-Nieznane urządzenie
I przy tych trzech urządzeniach mam żółte trójkąciki z wykrzyknikami. Myśle że to może być coś z PCI Simple Com. 

Link to post
Share on other sites

Jak to u Ciebie wygląda??

spróbuj ustawić bios defaults, opcje z poniższego screena ustawić i przyłączyć kabel do karty.http://images66.fotosik.pl/481/ea3d455c02fe4f82med.jpg

Link to post
Share on other sites

Najśmieszniejsze jest to że mam identyczną płytę w htpc z radeonem 250X i celeronem 1620 i działa jak trzeba. Przykro mi że nie byłem w stanie Ci pomóc. Może ktoś bardziej obeznany z tym problemem rozwiąże Twój problem bo ja już pomysłów nie mam :(

Link to post
Share on other sites

Nie ma podstaw do myślenia w ten sposób, jest w necie wiele podobnych przykładów z twoją płytą w roli głównej, nie zrażałbym się, sprawdź kartę u znajomego aby wykluczyć to że jest zepsuta. Z tego co wiem MSI miało już na tapecie wiele podobnych problemów. Jeśli nie poradzisz sobie samodzielnie z tym problemem sugeruję odwiedzić jakiś mały sklep w Twojej okolicy, może jakiś pasjonat sprzedawca lub życzliwy serwisant rozwiąże Twój problem.

Link to post
Share on other sites

Karta nie musi być zepsuta, sprawdz na innej plycie(pc). Możliwe, że jest problem z współpracą karty z płytą. Mozesz spróbować zaktualizować bios karty graficznej, ale chyba nie zrobisz tego na swojej płycie.

Link to post
Share on other sites

W mojej miejscowości nie ma zadnego sklepu, nawet najmniejszego, a żaden ze znajomych nie ma kompa z zasilaczdm takim na ktoryn mógłbym sprawdzić kartę. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Jeżeli nie to chyba będe musiał się wybrać do sklepu w ktorym kupilem kartę

Karta działała u mnie na kompie normalnie, i nagle przestała więc wątpię że to coś z kompatybilnością. Miałem dzisiaj podłczone karte pod inną płyte główną,i monitor. Problem też występował. Kabel też próbowałem.

Link to post
Share on other sites

W środę spróbuję podjechać do serwisu z kartą I dowiedzieć się czy w serwisie działa czy może jest uszkodzona, I dam wam znać. 


Dobra panie i panowie. Wyjąłem kartę, wyjąłem bateryjke od Biosu, poczekałem z 20 minut, potem ją włożyłem i podłączyłem grafike i działa. Temat do zamknięcia. Dzięki wszystkim za pomoc 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...