Skocz do zawartości

Smartfon z dużym wyświetlaczem do 1350zł


Recommended Posts

htc m8, czyli 5 cali w rozmiarze 5,5 u lg. Przez pryzmat filmów, wybór jest prosty. Dalej muzyka, oba oparte o snapa 801 = grają bardzo podobnie. Htc wygrywa w benchmarkach, ale jakie to ma znaczenie skoro g3 działa płynnie. M8 wykonana z lepszych materiałów, ale ja na g3 nie narzekałem, wszystko dobrze spasowane. Design, tutaj lg bez dwóch zdań, Na + u htc na pewno głośniki, ale kwestia tego jak oglądasz filmy. Głośnik u lg daje rade i nie można narzekać.

 

Przejdź się do jakiegoś sklepu i postaraj się je pomacać. Pamiętam jak byłem nakręcony na note 3, poszedłem do sklepu z gotówką, i zacząłem  się nim bawić, z minuty na minutę coraz mniej mi się podobał, i po godzinie wyszedłem bez niego. Zobacz jak ci lezą w dłoni itd. W przypadku lg, tylko weź poprawkę, bo one z reguły stoją dalej na andku 4.4.2 bez jakiejkolwiek aktualizacji.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witajcie ponownie, przez ponad tydzień użytkowałem LG G3 w wersji 32GB i właśnie wysyłam go z powrotem do sklepu, niestety telefon totalnie przereklamowany, w real racing 3 nie da się grać a asphalt ma dropy fps, okazało się że telefon 5,5" to dla mnie za dużo, najlepszym rozwiązaniem byłoby gdybym kupił coś do 5" do 1900zł, zastanawiam się nad Samsung Galaxy A5, jco o tymk myślicie?.

Link to post
Share on other sites

Witaj ja posiadam galaxy s5 jestem z niego zadowolony polecam specyfikacja na najwyższym poziomie. Kupisz go już za ok 1600 / 1700 zł Polecam Ci jeszcze sony xperia z3 też spoko telefonik i 3g ram kupisz go za ok 1700 / 1800 zł Polecam poglądać recenzje na ich temat i porównania bardzo fajnie opisuje i porównuje gość na kanale TestHub YT

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...