Skocz do zawartości

Czy warto wymieniać moją 7870?


Recommended Posts

 

 

MSI prawda?

Nie, nie tylko.

 

ASUS na hynix, sapphire vapor-x lub trixx.

Ten pierwszy ma świetne chłodzenie ale miał wadliwe pamięci elpida.

Sapphire ma również świetne chłodzenie ale krótszą gwarancję.

MSI - ma ciche chłodzenie, jednak temperatury wyższe niż konkurencja.

Link to post
Share on other sites

Da radę za 850zł http://allegro.pl/radeon-r9-290-oc-4gb-ddr5-gigabyte-i4944526634.html

Trzeba się zapytać jak z gw czy jest faktura.

Ten giguś jest głośny trzeba się pobawić krzywą obrotów, najprawdopodobniej pochodzi z koparki więć wskazana wymiana pasty, stara już na pewno zaschnięta.

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

A nie lepiej poczekać na premierę GTA V i zobaczyć na jakich kartach działa lepiej? Wiele wskazuje na to, że będzie to lekko podrasowana wersja z PS4/XBOX One, które są podrasowanymi grami z PS3/XBox 360 z czego prosty wniosek, że gra będzie chodzić nawet na ziemniaku lub jakimś innym woodenPC. Może się okazać, że posiadany przez ciebie radek pozwoli na grę w maksymalnych ustawieniach. 

Link to post
Share on other sites

To jest też kwestia optymalizacji tej gry, bo gra może i jest podrasowaną wersją z konsol poprzednich generacji (choć też o wiele ładniejszą graficznie) to może mieć skopaną optymalizację. Z ciekawości GTA IV zainstalowałem i nie miałem na swoim kompie stałych 60 FPS na ultra w grze, która ma już 6 lat i skopaną optymalizację :D

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, że rockstar drugi raz takiej fuszerki nie odwali. Druga sprawa, że wtedy między ps3/xbox 360 nie było takiej przepaści technologicznej jak teraz. Trzeba sobie uświadomić, że GTA V to port z konsol mających ułamek mocy obecnych sprzętów. Ta gra powinna chodzić na ziemniaku podłączonym do prądu. Trzecia sprawa, po nagonce na nowego asasyna mam nadzieję, że nie odważą się na spartolenie roboty. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...