Skocz do zawartości

Uniwersalny laptop do 3k


Recommended Posts

hmm tylko ciekawe jak teraz będzie z tym zwrotem, bo wzięłam laptopa za pobraniem (nowy sklep, bez żadnej opinii w internecie). A normalnie gdybym zapłaciła przelewem to wysyłka była by darmowa. Nie wiem czy to podbiega pod "z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym" ??

Z drugiej strony produkt jest nie zgodny z umową i będę musiała niesłusznie ponieść koszty przesyłek  z winy Sprzedającego?

Nie jest to mało bo 30zł w jedną i pewnie 30zł w drugą stronę :/

 

edit: już wiem jaki to model laptopa, 600 zł tańszy :/

Edytowane przez orianne
Link to post
Share on other sites

I jak poszło ?

 

Jeśli chodzi o sklep tanizakup24 to Sprzedający zdeklarował się do zwrotu kosztów wraz z przesyłką, także czekam na kuriera , który ma laptopa odebrać laptopa. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko, dam znać jak się to ostatecznie zakończyło. Mam nadzieję, że nie wywinie jakiś numerów.

 

Co do laptopa to zdecydowałam się na msi GP60 2PF-644XPL, użytkuję już go od dwóch dni i jestem zadowolona, no może nieco zawiódł mnie dysk , który nieźle spowalnia pracę laptopa, będzie trzeba zainwestować w SSD.

Moja historia ze sklepem tanizakup24 przebiegła pomyślnie, pieniądze wraz z kosztami przesyłki Sprzedający zwrócił bez problemu. Mogę polecić ten sklep, jednak radzę upewnić się wcześniej czy sprzęt jest zgodny z opisem.

Edytowane przez orianne
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...