Skocz do zawartości

Recommended Posts

  Budżet: 150zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  SteelSeries Sensei RAW Frost Blue


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Steelseries QcK


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 600 , 800 nie jestem pewien dość niskie


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Nie da rady trzeba na dwa razy , posiadam beznadziejne biurko . Ręka zatrzymuję się na klawiaturze .


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO , LoL i inne gry


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem


§  Chwyt:  Claw Grip


Link to post
Share on other sites

Btw dlaczego zmieniasz Sensei ? :D Bo jestem coraz bardziej zaniepokojony swoim wyborem :v

Lipna , kółko giba się na lewo/prawo , jest za duża (do mojego biurka) , z boku powłoka zeszła , myszka zmieniła kolor na bokach , kabel nie jest wystarczająco giętki .

 

Uprzedzam nie kupie nic od Steelseries.

Link to post
Share on other sites

Lipna , kółko giba się na lewo/prawo , jest za duża (do mojego biurka) , z boku powłoka zeszła , myszka zmieniła kolor na bokach , kabel nie jest wystarczająco giętki .

 

Uprzedzam nie kupie nic od Steelseries.

Nie martw się, ja też. Xaie miałem 3 sztuki(wszystkie padły, ale była to mysz genialna), Sensei'a odrazu oddałem jak podpiąłem i rozegrałem 4 gry - kształt mi pasował, ale nie mogłem się przyzwyczaić do funkcjonowania A9500 w niej.

 

a najnowsze dziecko SS  - Rival to masochistyczna mysz, która sama się rozpada w rękach:)

 

Coś na kształt Sense'ia to jak wspomniano wyżej Saphira powinna być wręcz idealna, i jest nieco mniejsza:)

Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o Natec Genesis GX78 http://genesis-zone.com/products/mice/gx78/?lang=pl

Jeśli celujesz w gry FPS, to lepiej wziąć optyka - a ten w Saphirze jest jednym z lepszych i na pewno lepiej się ślizga niż laser Avago9500

 

Tak jak wydaje mi się, że w niskim segmencie cenowym Natec Genesisy[klawiatury] są naprawdę ok i opłacalne, tak akurat myszy w tych cenach ok. 150zł są praktycznie nie opłacalne i lepiej wziąć coś innego :)

Link to post
Share on other sites

Czemu się uparłeś na tego Nateca... w środku jest optyk, ale kto to wie co to za szajs tam jest wpakowany. 

 

Nie jakiś tam byle optyk, tylko sprawdzony optyk jak w saphirze - A3090.

 

 

@EDIT

 

w  tym 

Natec Genesis GX69

 

jest Avago 3050... więc nie wiem...

 

Jak na mój gust i dzisiejsze czasy nie brałbym niczego innego prócz A3090, 3310, 3366

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...