Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! 

 

Poszukuję standartowo najlepszego, jak najtańszego hostingu z domeną pod stronę internetową opartą na wordpressie. 

 

Nie musi to być żadna rakieta, przewiduje około 200wejść dziennie.

 

Myślałem nad http://www.netmark.pl/index.php, 30zł za rok, domena za 1rok 14zł.

 

Dziękuję! 

 

Wesołych Świąt!  :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Zwróć uwagę na biznes-host.pl. Serwer Personal Start 61zł/rok 10GB/50GB. Domena 15zł za pierwszy rok, kolejne po 70zł.

 

PS. Posiadam kod na rabat 25% przy kupnie hostingu i opłaceniu na rok, więc wyjdzie gdzieś ~45zł za ror, a pojemność o wiele większa niż w netmark.

Link to post
Share on other sites

Zenbox.pl za drogo. 

 

Oferta biznes-host.pl wygląda najprzystępniej zwłaszcza, że kolega oferuje kod na rabat 25%.

 

Co powiecie o ofercie home.pl, 50zł za rok hostingu, domena za 0zł + przedłużenie 24zł. Zainteresował mnie fakt reklam Google AdWords, z czym to się je? Do czego służy kupon o rzekomej wartości 250zł?

EDIT: Wpadła mi w oko ta firma http://www.kylos.pl/hosting

 

Proszę dzielić się opiniami i wypowiadać. 


Odświeżam, może ktoś jeszcze odpowie. 

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z usług Hekko.pl, tzn. siedzi u nich pare moich stron w większości opartych na wordpressie. Najtańsze przedłużenie domen chyba jest na ovh. Hekko ma o pare złotych (gorszowe sprawy) droższe, ale przynajmniej hosting+domeny w jednej firmie = jedna faktura itd. Cenowo nie wiem jak to teraz wygląda, ale mają całkiem ciekawą ofertę oraz miłą i szybką obsługę w razie problemów.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Mam hostingi na hekko i na home.

Jeśli chodzi o hekko to czasem zamula i w nocy zdarzają mu się pady na 30-60minut (do paru razy w miesiącu).

Co do home to ostatnio jest coraz gorzej, ogólnie są problemy z zamulaniem, po kontakcie z nimi "naprawiają" bo przyznają, że to z ich strony problemy, a te albo znikają albo nie.

 

Żadnego z powyższych hostingów nie będę przedłużać aczkolwiek hekko jako tani i nie taki zły wybór mogę polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zenbox.pl za drogo. 

 

Oferta biznes-host.pl wygląda najprzystępniej zwłaszcza, że kolega oferuje kod na rabat 25%.

 

Co powiecie o ofercie home.pl, 50zł za rok hostingu, domena za 0zł + przedłużenie 24zł. Zainteresował mnie fakt reklam Google AdWords, z czym to się je? Do czego służy kupon o rzekomej wartości 250zł?

EDIT: Wpadła mi w oko ta firma http://www.kylos.pl/hosting

 

Proszę dzielić się opiniami i wypowiadać. 

Odświeżam, może ktoś jeszcze odpowie. 

Co do home.pl to na początku dają Ci ofertę za grosze, ale przy przedłużaniu kroja ile wlezie, ja z nich zrezygnowałem, patrz jak się rozwijały kwoty na fakturach, za każdym razem hosting + domena .eu

 

1 rok (2010): 60.88

2 rok (2011): 246.00

3 rok (2012): 299,75

4 rok:(2013): 301.35

 

 

jak obecnie (w grudniu) mi przyszła faktura  za sam hosting na ponad 300 i dodatkowo za domenę 72.57 to im podziękowałem - w tej firmie nie istnieje coś takiego jak zniżki dla stałych klientów (oprócz tego hostingu +domeny z przykładu  miałem u nich na przestrzeni tych 5 lat inne usługi też wykupione (kilka innych domen))

 

tak, że nie ma co sie napalać na home :) tanio jest tylko na początku

Edytowane przez blackdog
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...