Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lenovo ThingPad 8 - tablet z Windows, 8 cali, Full HD - 1800 zł. Wersja z LTE - 2000 zl, Ma 64 GB Pamięci Wewnętrznej.

 

Z 10 calowych :

 

Lenovo Yoga 2 10 - 1800 zł - Modem LTE, 32GB Pamięci. Full HD, Też  Windows 8.1

 

Każda strona, film, napisy działają. Gry jak Half Life 2 czy Starcraft 2 też :) Zero problemów z Flash, kodekami. Brak konieczności uzywania paściowatych iTunes, nietypowych kabelków. Długie wsparcie - zero problemów z ROM'ami.

Link to post
Share on other sites

Ja nie polecam :) Andruta to kupujemy za 500 - 600 zł max :) - za 1800 zł to mamy porzadny sprzęt na Windows. Uniwersalny, płynny, szybki - a nie zabaweczki na Androidzie.

 

Szkoda wydawać takich pieniędzy na coś co nadaje się do walenia samojebek na Fejsa i wystrzeliwania ptaków z procy :)

Link to post
Share on other sites

O ile Samsung ma gwarancję i serwis w polsce to Xiaomi nie. :) Więc odradzam xiaomi. Zepsuje się i mamy pozamiatane - 12 miesięcy gwarancji w Chinach. Odeslesz i jak ci nie odeślą lub uznają gwarancji to co? Wyślesz im bombonierkę zegarową :) - kupując w Polsce Masz za sobą prawo, Niezgodność Towaru z Umową, Gwarancję i znacznie większe szanse.

 

Samsung - ponad 1300 zl - lepiej - ale - zobacz na to : http://www.x-kom.pl/p/188795-tablet-10-lenovo-miix-2-z3745-2gb-64gb-win8-fhd.html

 

Podobna cena :) - a dokładnie o 100 zł taniej - większa pamięć Wewnętrzna 64 GB, klawisze w zestawie :) do tego pełna, na zawsze wersja MS Office 2013 Home & Student.

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się ze Android to zabawka  :) od niedawna mam yoge 2 10cali z win i jestem na prawdę zadowolony :) mogę szczerze polecić!!! Od mad mam tableta to rzadko włączam laptopa, głownie po to by ogladnac film, bo ma wiekszy ekran.

Wystąpiły wprawdzie na początku błędy przy obsłudze ekranu ale okazało się ze to przez CCleanera.

 

No a IPad to co innego, ja bym na pewno nie kupil mniej niż 32gb i bez 4g a to już 400zl więcej...

 

Warto pójść do jakiegoś elektromarketu i pomagać sprzęt :P

Edytowane przez piotr3kk
Link to post
Share on other sites

Lenovo Yoga 2 z modemem 4g jest dostepny w bardzo dobrej cenie

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/11727327#techniczne

1350 zł w najtańszym sklepie a jest to moim zdaniem jeden z lepszych tabletów obecnie na rynku.

Oferuje bardzo dobrą jakość obrazu Full Hd 10 cali . Czterordzeniowy procesor oraz modem 4g. Jednocześnie bateria jest ukryta w tej grubej podstawce. Dzięki temu powinna wytrzymać do 18 godzin. Zresztą jest to obecnie tablet z najmocniejszą baterią na rynku. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...