Skocz do zawartości

[Proszę wszystkich o pomoc] Nowy komputer i marzenia E-Sportowe (komplikacje)


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

Zwracam się do was z pewnym problemem.

Jako 14 latek nie mogę samodzielnie podejmować decyzji, dlatego też nie mogę bez zgody rodziców zakupić komputera. Jak każdy człowiek posiadam marzenia, główne z nich to zaistnienie na scenie E-Sportowej. W gry komputerowe gram już kilka lat i ciągle staram się w nich doskonalić, niestety mój laptop i rodzice mi na to nie pozwalają. Kilka lat oszczędzania każdego grosza opłaciło się, uzbierałem łącznie 3800 zł, te pieniądze chciałbym przeznaczyć na nowy komputer. Myślałem że rodzice będą wspierać mnie i pomogą mi realizować moje marzenia związane z E-Sportem, ale się myliłem. Starałem się przekonać rodziców różnymi argumentami, ale nie przynosi to prawie żadnych efektów. Codziennie rano odpalam swojego starego laptopa i oglądam live z meczów Virtus pro w Counter Strike Global Offensive. Tylko dzięki nim ciągle wierze że nadejdzie dzień w którym rodzice pogodzą się z moimi planami na przyszłość. Niestety najgorsze jest to że czas ucieka, każdy dzień to tak jakby jeden stracony trening  :(.  Jeżeli chce coś osiągnąć muszę jak najszybciej przekonać rodziców do swoich marzeń. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w przekonaniu moich rodziców do zakupu komputera i do zaakceptowania, i wspierania mnie w mojej drodze do osiągania sukcesów E-Sportowych. Chciałbym prosić wszystkich odwiedzających mój temat o napisanie (bezpośrednio do moich rodziców) argumentów które ich przekonają do zakupu nowego komputera i do wspierania moich marzeń. Mam nadzieje że jeśli pokaże rodzicom mój wpis i liczbę komentarzy z argumentami, to coś w nich pęknie. Wszystkim którzy zdecydują się na wpis pod moim postem, bardzo serdecznie z całego serca dziękuje. 

Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...