Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich , zwracam sie do was z prośbą o doradzenie mi jaki to telefon kupić . 

Budzet to około 1500 zł .

Myślę nad xperia z2 badz htc one  E8 .

LG G3 podobno zacina się i ma słabiutką baterie więc odrzucam . 

Samsung S5 nie wiem czy warto do niego dołożyć bo rozne opinie są :)

Chyba nie ma nic innego ciekawego w tym segmencie :)

 

Link to post
Share on other sites

Jak tylko Android - to Z2 i HTC One M8 dobre będą, znajomy ma G3 i nie narzeka. Jeśli nie,  i wielkość ekranu Ci nie przeszkadza Lumia 1520 jest warta uwagi, spokojnie mieścisz się w 1500 zł.

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Lumia 1520 ma bardzo duży ekran. 6 cali nie każdemu by odpowiadało.

Sam jakbym miał wybierać to zdecydowałbym się raczej na Nokię 930:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303

Która również oferuje bardzo dobre parametry ale jest w nieco mniejszych wymiarach. Świetny aparat 20 mpix.

Chociaż z drugiej strony są niekiedy opinie,że telefon może się grzac. 

Link to post
Share on other sites

Jak komuś nie przeszkadza rozmiar to L1520 jest lepsza od L930 - ma slot na karty pamięci :) co we flagowcach nie jest często spotykane :) - oraz Glance Screen - czyli ekran podglądu. Sam bym ją kupił gdyby nie wielkość właśnie :)

 

Z2 jest delikatna :) - mały upadek i ekran strzaskany - po za tym to bardzo fajny telefon.

Link to post
Share on other sites

Nie myślałem w sumie o tel z innym systemem niz android .  Podobno coraz wiecej użytkowników jest wp czy jak to się fachowo nazywa :P  Jednak chyba to nie dla mnie bo tam nawet cieżko o dobrą aplikcje do yt albo gmail :P

 

Edit .

Z resztą widzę ze za 1500 nie kupię L1520 chyba że używaną ale ja wole jednak kupić nowy tel :)

Edytowane przez magoo
Link to post
Share on other sites

Poczta GMail nie potrzebuje aplikacji - podłączmy go jako zwykłą pocztę - i już. sam mam tak "podpięte" konto :) - ale jak chcesz mieć apkę osobną to jest chyba ze 20 aplikacji. Znajomy używa MetroMail - podobno to jeden najlepszych klientów poczty w tym GMail'a. :) Co więcej to Universal App.

 

YT - jest cała masa aplikacji - ja używam Metrotube mam ją też na tablecie z Windows. :) Ale sa inne. 

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...