Skocz do zawartości

Zielony ork chcę złożyć PC pod League of Legends do 1000 zł.


Recommended Posts

Tak jak w temacie.

 

Gram w LoLa od dawna, wbiłem diament na 20 fps i chcę zmienić sprzęt, bo masakryczny.

 

Prośbę do was snuję zatem, abyście swoich mocy intelektualnych użyczyli i złożyli mi jakiś sprzęcik do 1000 złotych, typowo pod gry, żebym w LoLa na Teamspeaku wyciagal 60 fps.

 

Widziałem oferty na allegro, ale kolega polecił was, ponoć umiecie złożyć coś 100 razy lepszego do tej ceny.

 

Jestem w tym totalnie zielony, nigdy nic nie składałem.

 

Czekam z niecierpliwością i z góry dziękuje za poświęcony czas.

ps. to prawda

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/JRl8lp/

 

Zestaw narazie bez GPU

 

-2 rdzeniowy proc , spokojnie te gre uciąga

-budżetowa płytka

- 4 gb ramu

- Dysk 1 TB

-Porządny zasilacz Chiefteca

-Fajna buda w mATX 

 

A za jakiś czas dokładasz GPU w postaci R7 250 DDR5 ( http://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-r7-250-core-edition-1gb-gddr5-128-bit-1050-4600-lowprofile-hdmi-dvi-vga-r7-250a-zlf4-628160/#div4 )

 

 

Do 1 kafla nic się nie złoży z GPU , chyba żeby iść w używki. Aczkolwiek w zestawie wyżej z GPU będzie spokojnie 60 fps na high jak nie 100.


a ps, czyżbyśmy mieli tu anonka z wikopa / kara? XD

Edytowane przez ifter
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

podziękuj koledze, a w rozdziałce 1280x1024 integra na 100% poradzi sobie z lolem

tu masz w full hd

 

:P ale nowa mapa już została wprowadzona , jeszcze mnóstwo może poprawek z nią nastąpić :P 

c'mon jakim cudem mój E6300 i radeon 4350 (500mb przy 1366 x 768) trzeba do tego dodać "gotowiec" jak ma gorsze dni to ma ok 55 fps wszystko na low i bez cieni :?:   :roll:

Edytowane przez Sin Zu007
Link to post
Share on other sites

:P ale nowa mapa już została wprowadzona , jeszcze mnóstwo może poprawek z nią nastąpić :P 

c'mon jakim cudem mój E6300 i radeon 4350 (500mb przy 1366 x 768) trzeba do tego dodać "gotowiec" jak ma gorsze dni to ma ok 55 fps wszystko na low i bez cieni :?:   :roll:

nie wiem czy wiesz, ale radek 4350 to jest już dosyć stara karta :P

Link to post
Share on other sites

tak wiem ale jeszcze 5-6 lat temu gdy -ujmijmy to w przenośni - kupowałem właściwie to wyglądało dostałem telefon i pytanie : chcesz komputer "gotowiec" z kartą graficzną radeon 4350 czy komputer z radeon xxxx , "Hm toż to wielce dylemat" i jakoś wybrałem ten , kompletnie wtedy się nie znałem na rynku komputerowym także ;/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...