Skocz do zawartości

Problem z komputerem.


Recommended Posts

Witam. Podczas gry w League of Legends na ekranie pojawiły mi się zielone kreseczki, ale po 10 sekundach znikły i znowu się pojawiły tylko, że tym razem komputer się zaciął na "stałe". Po zrestartowaniu komputera myślałem, że wszystko jest ok więc włączyłem znowu League of Legends, ale znowu zaciął się, a potem czarny ekran. Komputer zawieszał się podczas włączania filmów/gier. Następnego dnia jak włączałem filmy/gry to komputer zawieszał się, potem czarny screen, ale później znowu pokazywał się ekran z komunikatem "sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność". Przeinstalowałem system na 7 Ultimate (wcześniej Win 8.1) i podczas aktualizacji grałem w www.haxball.com z małą ilością fps. Po instalacji "ważnych" aktualizacji tych systemowych wziąłem się za instalacje sterownika do grafiki po czym zrestartowałem PC. Po uruchomieniu komputera chciałem sprawdzić czy nadal będą niskie fps w www.haxball.com, ale po zagraniu 2/3min znowu zielone kreseczki, ścina, i sterownik ekranu przestał działać, a jak odpalałem coś cięższego (League of Legends, Hearthstone) to komputer zacinał się na stałe. Wiecie czego to wina? Domyślam się, że grafika, zasilacz lub płyta główna. Komputer ma 4 lata.

Parametry:
Procesor: AMD Phenom II X4 Black Edition 960T, 3415MHz (17 x 201)
Płyta główna: Asus M4N68T LE V2
Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 560
Zasilacz: Chyba: KTM 40744, model: TRZ-620, AC ~ 230V 50Hz
 

Edytowane przez sev3ns
Link to post
Share on other sites

Dla bezpieczeństwa ( żeby niepotrzebnie nei kupić grafiki) sprawdź jeszcze stan tej Twojej w budzie, może jest zapchana kurzem w stan masakryczny i wiatrak kręci się z prędkością sekundnika. Oprócz tego poszperaj po forach, da się ustawić dłuższy limit czasu wykrywania i odzyskiwania dla grafiki, może to pomoże. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...