Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moj problem wyglada nastepujaco na win 7 podczas ogladania filmu pojawila sie zwiecha a ze dysk lubi mi tak swirowac bo dosc stary to wiedzialem ze jesli uzyje magicznej kombinacji ctrl alt delete  wszystko sie uspokoi i wroci do normy bo przy wlaczaniu menedzera zadan najzwyczajniej sie "odwiesza" ale tym razem przy magicznej kombinacji pojawil sie czarny ekran i kursor ktorym nie moglem ruszyc uznalem ze nie ma sie co modlic i dalem reset i tu pojawia sie problem nie mam pojecia czy posypaly sie jakies pliki startowe czy rozruchowe systemu nie wiem wlaczam win 7 pojawia sie flaga i tekst trwa uruchamianie bla bla bla trwa to tak max 1 min i sam sie resetuje za kazdym razem dawalem ostatnia dobra konf. tez tak samo dawalem narzedzie naprawiania ktore twierdzilo ze zrobilo co moglo i ze jesli to nie pomoglo to trzeba uzyc opcji przywracania systemu a ta opcja mowi znow ze nie mam kopii zapasowej plikow itd (tak glupi ja nie robilem kopii i mam teraz za swoje ... ) ALE tak jak mowilem myslalem ze to wina dysku ze nie chce mi ruszyc win 7 wiec sprawdzilem troche inaczej poniewaz na tym dysku zrobilem sobie 2 oddzielne partycje i na jednej mam win7 a na drugiej win xp z ktorego wlasnie pisze i ktory smiga bez problemu wiec to chyba nie problem dysku moje pytania brzmia nastepujaco co moze byc powodem nie uruchamiania sie win7 i jak moglbym to naprawic? czy moze dam rade zdzialac cos bedac na xp ? tzn pogrzebac w plikach win7 moze cos usunac cos zmienic cos dodac? czy jedyna opcja jest format ? moze jakis magik z logami sypnie tutaj cos co mi to naprawi?(dla mnie to czarna magia ale wiem ze potraficie zdzialac cuda) z gory dzieki wielkie za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

jaki w ogóle masz sprzęt? bo sądząc po opisie dosyć leciwy jak jeszcze pamięta xp. Przyczyn może być dużo, system win7 oryginał? Do tego mogłeś załapać jakieś dziadostwo. Spróbowałbym przeskanować malwarebytes, a jak nie pomoże format.  

Link to post
Share on other sites

malware poszlo w ruch zanim napisalem temat :) probowalem go naprawic na wiele sposobow ale i tak nie dal za wygrana mimo ze wiekszosc moich prob jak sam komputer pisal konczyla sie sukcesem podczas ladowania sie systemu flaga itd dalej sie resetowal lekko sie wkurzylem bo stracilem caly dzien liczac ze to byc moze pare minut roboty... zrobilem formata i po placzu temat do zamkniecia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...