Skocz do zawartości

Dylemat świeżaka


Recommended Posts

Teraz jest chyba najgorszy okres na zakupy tego typu. Już lepiej poczekać do stycznia, ceny trochę spadną, chyba że 50-100 zł nie robi komuś różnicy.

 

 

Dlaczego ?

Masz dowody na to że tak jest ? 

Za swojego G1 płaciłem 1575 (2 miesiące temu) a teraz:

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?fuzzy=1&order=m&string=gtx+970+g1&bmatch=seng-v6-3-default-1209

 

Jak już nosisz się z zamiarem kupna to bierz teraz. Okres świąteczny-dużo wolnego i dużo radości.  :wariat:

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drogi Świeżaku może zaczął byś od podania specyfikacji swojego komputera.

 

Co do cen to po świętach spadną. Fakt że ktoś kupił kartę zaraz po premierze za 1575 a teraz staniala tylko 75zl jest spowodowany okresem przedświątecznym. W ciągu ostatnich 2 miesięcy większość sprzętu komputerowego zdrożała o okolo 10%.

Edytowane przez martinoxxl
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drogi Świeżaku może zaczął byś od podania specyfikacji swojego komputera.

 

Co do cen to po świętach spadną. Fakt że ktoś kupił kartę zaraz po premierze za 1575 a teraz staniala tylko 75zl jest spowodowany okresem przedświątecznym. W ciągu ostatnich 2 miesięcy większość sprzętu komputerowego zdrożała o okolo 10%.

specyfikacja starczy tak myśle

i3570k

msi z77a-g45

templarius 750w

2X4 gb

 

Więc o to czy ruszy jestem spokojny, teraz jak wiem że radeon nowy wyjdzie gdzieś za pół roku... to mi te kilka złotych różncy przed świętami czy po nie robi różnicy ;) a na swięta będzie co robić. Jeszcze mnie martwią te piszczące cewki o których troche własnie czytam...

Edytowane przez Marcel25
Link to post
Share on other sites

Nie ma co czekać na coś nowego, bo wtedy będą zapowiedzi na coś jeszcze nowszego i tak można sobie czekać nieskończoność. Bierz tego GTX'a, kup chłodzenie na procesor i przy okazji go wykręć to będziesz miał bardzo duży skok wydajności :)

 

Jak ogólnie z cewkami problemu nie miałem, może czasami coś tam popiskiwało jak w jakimś menu wywaliło 2k FPS, ale podczas gry przy stałych 60 FPS nic nie słychać.

Edytowane przez Głowa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wydajność jednak o te 10% gorsza, mimo wszystko jak autor nie boi się używki i chce zaoszczędzić to ten Radeon jest dobra opcja.

 

//Edit: Dobra teraz doczytałem, że to jest nówka, nie używka. Jeśli faktycznie była reklamacja i sprzedawca dostał wymianę na nowa kartę to dobra okazja.

Edytowane przez Głowa
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten gościu od "jusz mi niepotrzebna" ciągle wystawia karty graficzne po wymianie gwarancyjnej (innych to on chyba nie ma), nówka sztuka nie śmigana, pachnie jeszcze chińską fabryką, ale gwarancja i tak jest w Czechach. Są lepsze oferty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

myślałem o R 290, w sumie ostatnio nawet kupiłem sztuke, ale trafiłem na koparke, to że wiatraki chodziły jak szalone, nie przeszkadzało, i tak w słuchawkach gram :D ale waliła artami i paski na ekranie, pewno przegrzana ;) więc jezeli juz miałbym brać to od kogoś zaufanego ;)  jednak raczej wezmę ze sklepu, przynajmniej oszczędze nerwy jakby co ;)  jeszcze pozostaje wybór, która jest ok, myslę nad Palit JetStream 970, warto ?

Edytowane przez Marcel25
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...