Skocz do zawartości

Cofanie w CS GO.


Recommended Posts

Witam, mój internet to netia 10mb/s nie mam problemów z pingami, grywam w wiele gier po sieci np w BF3 i pingi zawsze około 30-40 ms i wszystkie gry śmigają bardzo komfortowo zero lagów itp, w CS go jest inaczej mimo że pingi trzymają się na poziomie 30-40, jednak w tej jednej grze co rusz mnie cofa albo np wyjmuję granat odbezpieczam i mam rzucić i nagle mam go w ręce nieodbezpieczonego i takie jaja, myślałem że to wina serwera na którym grywam ale ogólnie wszędzie tak mam:/ nie wiem czy do CS go trzeba mieć jakiś internet 50mb/s i pingi 6 ms żeby sobie płynnie pograć? czy to może wina konfigu samej gry czy jakaś techniczna sprawa o której nie wiem 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

No ok, ale tylko CS GO? Mam też 1.6 i source i tam nie ma problemu, BF3 nie ma problemu BF4 nie ma problemu, Tomb raider nie ma problemu, company of heroes 2 zero lagów, MMO jak Old republic czy np planetside 2 elegancko wszystko śmiga i tylko akurat ten CS GO ma nagle problem, ciężko w to uwierzyć

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

w zasadzie tak, głównie gram na multihead, ale też byłem na kuleczky i na wujku adolfie itp i wszędzie to samo


teraz też grałem i zdechłem na duście 2 bo skakałem przez środek awp nie trafiło cofnęło mnie akurat na środek drzwi i łeb dostałem, to psuje połowe zabawy takie coś

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...