Skocz do zawartości

Recommended Posts

miałem ten procek, grafa słaba do gier nie bardzo, chyba lepszym wyborem będzie coś na intelu i hd4600, ale tu z kolei nie obędzie się bez dopłaty.

Słaby? Jak dla mnie ty chyba nie tu masz wideo z bf 4 

Tutaj masz porównanie hd4600 a hd7560D: http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-richland-intel-haswell-gpu_5.html

Link to post
Share on other sites

Ale czy się opłaca zmienić e7300 na a8 5600k. Bo na razie mam e7300 i 9600gt i mały budżet na upgrade komputer[ 600zł ] . Ale mógłbym zrobić tak że kupiłbym hd7770 i nowy zasilacz i podkręcił bym e7300. Która opcja lepsza? Chciał bym zagrać w jakieś nowsze gry z 2014 mam tu na myśli far cry 4 [ ps. jest fix na dual core ] 

Link to post
Share on other sites

Oczywiście po zakupie warto zrobić OC grafiki tak jak na filmie na np. 950mhz. I Pamięci jak kolega wyżej pisze wybierz 1866, dużo poprawiają w wydajności. Warto pamiętać że te 4gb udostępniane gpu więc zostanie Ci około 3gb dla systemu....

 

Zestaw z dedykowaną grafiką będzie napewno mocniejszy komputer ale też trochę droższy.

Najlepiej R7 260x (450zł)   lub najtaniej r7 250x (350zł,grafika mocniejsza niż w takim A10-7750k z dużo szybszymi pamięciami DDR5).

 

CPU:

1.Intel Celeron 1840 (140zł)

2.Intel pentium G3220 (210zł) Lub wersja do oc G3258 (260zł)

3. Amd Athlon 750K (300zł)

 

Najwydajniejszy pentium z OC, choć niewiadomo jak w prszyszłości z grami bo już ostatnio dwa tytuły nie startowały, amd athlon 750 i i3 się udało.

Edytowane przez osacz1
Link to post
Share on other sites

Słaby? Jak dla mnie ty chyba nie tu masz wideo z bf 4 

Tutaj masz porównanie hd4600 a hd7560D: http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-richland-intel-haswell-gpu_5.html

wydajnosc hd4600 wzgledem 7560d napewno mniejsza, ale sam procesor posiadający hd4600 jest duzo wydajniejszy. hd4600 to minimum i3 4330, ten z kolei jest duzo wydajniejszy niz ten amd. Podkreślam, ze mialem ten procesor (a8 5600K) na płyciehttp://proline.pl/?p=GA-F2A88X-D3Hwiec wiem jak to wygląda. Mocne oc amd też wiąże sie z wydatkiem na chłodzenie.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście po zakupie warto zrobić OC grafiki tak jak na filmie na np. 950mhz. I Pamięci jak kolega wyżej pisze wybierz 1866, dużo poprawiają w wydajności. Warto pamiętać że te 4gb udostępniane gpu więc zostanie Ci około 3gb dla systemu....

 

Zestaw z dedykowaną grafiką będzie napewno mocniejszy komputer ale też trochę droższy.

Najlepiej R7 260x (450zł)   lub najtaniej r7 250x (350zł,grafika mocniejsza niż w takim A10-7750k z dużo szybszymi pamięciami DDR5).

 

CPU:

1.Intel Celeron 1840 (140zł)

2.Intel pentium G3220 (210zł) Lub wersja do oc G3258 (260zł)

3. Amd Athlon 750K (300zł)

 

Najwydajniejszy pentium z OC, choć niewiadomo jak w prszyszłości z grami bo już ostatnio dwa tytuły nie startowały, amd athlon 750 i i3 się udało.

Te pamięci będą dobre? GOODRAM DDR3 4GB 1866MHz CL9 Play Blue

Link to post
Share on other sites

Powinny działać.

Rozważ dołożenie jeszcze 20zł do płyty głównej: http://www.komputronik.pl/product/216427/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/MSI_A88XM_E35_FM2_.html

Zapewni ci ona możliwość upgrade i stabilniejszą prace więcej złączy, lepszy chipset....

Można już do niej wsadzić Procesory z rodziny kalveri oraz pewnie będzie się dało amd carrizo które mają mieć sporo lepsze rdzenie.

Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś 5600k, dało się spokojnie grać w niskich/średnich w 720p, podkręcanie pamięci i procka dużo dawało w grach( grałem w dirt3,wrc3,wiedzmin2) , ale obowiązkowo musisz kupić dwie kości pamięci w dual, inaczej wydajność będzie ok 30-40% niższa. Sam na początku zakupiłem jedną kość, i po dołożeniu drugiej apu odżyło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...