Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet +- 500-1000

Potrzebuje:jak w temacie Słuchawek

Obecnie:sennheiser PC 360

Przeznaczenie: Gry + Muzyka

Źródło : Creative ZXR
Oczekiwania
: Dobre pozycjonowanie,wygoda przy długim użytkowaniu +-8h dziennie
Inne: głownie gry FPS,muzyka trance/Hip hop
 

 

Link to post
Share on other sites

jeżeli głównym zastosowaniem mają być gry to q701 jak najbardziej warto brać, (amazon dostarcza je do Polski), twój zxr spokojnie je uciągnie, tylko, że do hip hopu/elektronicznej to tak słabo się nadają... chociaż na q701, to osobiście wolę słuchać tego typu muzyki z ZxRa, niż z O2+ODAC, więc karta imo pasuje pod takie klimaty. Szkoda, że przegapiłeś okazję z massdropa na K7XX Massdrop Edition, jak były po 200$ (przesyłka była za jakieś 13$, wiec nawet z cłem mieścisz się w budżecie). Bodajże koło lutego mają być znowu na massdropie, podobna mają bardziej wyraziste, mocniejsze basy niż q701. Pytanie jest jeszcze - co jest złego z tymi Senkam 360, podobno w grach dobrze wypadają

Link to post
Share on other sites
trudno nie ukryc aktualnei posiadam otwarte chodz tez zdazało sie grac na zamknietych tylko pytanie czy ktos moze gral na nich ew czy sie oplaca je kupowac w porownaniu do np AKG Q 701

ogólnie świetne słuchawki, detaliczne i bardzo przestrzenne ale potrzebują naprawdę dobrego źródła i wzmacniacza, ZxR nie podoła w 100%, bo to dość przeciętna karta patrząc na cenę.Druga sprawa, że średnio będzie się zgrywała z Q701, one potrzebują cieplejszej nutki.

Link to post
Share on other sites

moje seki juz maja kolo 4-5 lat i juz sa złuzyte i slysze trzsaski czasem w lewej sluchawce co czasem jest mega irytujace i mi przeszkadza :) hmm w sumie do lutego czasu nie az tak duzo to moze poczekam i kupie bo teraz jest promo na Audio techniki i sluchawki ktore linkowalem mozna miec za 850 zł i z tego co czytalem recenzje tez nie sa najgorsze co do wygody i dzwieku.A  posiadam zxr bo byla okazja go kupic i prawie nowke za 350 zeta kupilem wiec sie oplacalo moim zdaniem bo jest w ciul lepsza od integry :D

Link to post
Share on other sites

Pewnie, że się opłacało za taką cenę, imo to jest bardzo bezproblemowa karta i świetna do grania.
W sumie możesz sobie wziąć z amazona ath ad900x z japonii za ok 170 dolców + przesyłka, nawet jak Ci doliczą cło to ciągle mega przystępna cena. W grach będą na porównywalnym poziomie z q701, a do tego podobno bardziej muzykalne, że tak powiem.
W sumie jak Ci nie spieszno to czekaj na K7XX z massdropa.

Link to post
Share on other sites

23% VAT i jak przedmiot przekracza 150 euro to jeszcze cło, także akurat cłem nie ma co się przejmować bo te ATH po 160 dolców chodzą ;) Vat place tylko jak biorę z amazona jako sprzedawcy, bo wtedy cena już jest naliczona ze wszystkimi opłatami, przeważnie udaje mi się dogadać ze sklepami, żeby słały jako gift poniżej 20$ i nic wtedy nie płacę. Zawsze zanim coś kupisz pisz maile do sprzedawcy czy wyślą Ci taką formą. 

Link to post
Share on other sites

Czemu nikt tutaj nie napisał o Beyerdynamic)))  DT770 i DT 880 zwłaszcza?  Klasa słuchawki,  880 tki pół otwarte,  przestrzennie klasowe, więcej basu niż w Quincy Johnsach, bezpieczniejsze pod względem dopasowania i wybredności co do źródła i wzmocnienia oraz daje sobie palec uciąć, że bardziej wygodne od Q. 

Audio Technica są najłatwiej napędzane, ale z pozycjonowaniem w grach to wg mnie z nimi jest gorzej niż z wszystkimi wymienionymi.

 

Autor serio patrz, czytaj porównuj i rozkminiaj te beyery 880 pro czy premium (różnice w ucisku, troszkę wygodzie i kablu, dźwięk prawie identyczny).  

Link to post
Share on other sites

Czemu nikt tutaj nie napisał o Beyerdynamic)))  DT770 i DT 880 zwłaszcza?  Klasa słuchawki,  880 tki pół otwarte,  przestrzennie klasowe, więcej basu niż w Quincy Johnsach, bezpieczniejsze pod względem dopasowania i wybredności co do źródła i wzmocnienia oraz daje sobie palec uciąć, że bardziej wygodne od Q. 

Audio Technica są najłatwiej napędzane, ale z pozycjonowaniem w grach to wg mnie z nimi jest gorzej niż z wszystkimi wymienionymi.

 

Autor serio patrz, czytaj porównuj i rozkminiaj te beyery 880 pro czy premium (różnice w ucisku, troszkę wygodzie i kablu, dźwięk prawie identyczny).  

koseq83 poweim tak mam mała glowe wiec wole jak czuje jak słuchawki sa dopasowane wiec to by było fajne a myślałem nad DT 770 ale ejszcze po nowym roku popatrze i bede zmierzal do sklepu jeszcze posluchac tych sluchawezek by nie kupowac w ciemno :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...