Skocz do zawartości

Mysz bezprzewodowa - współpraca z laptopem


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Zastanawiam się nad zakupem myszki bezprzewodowej do laptopa.

 

Poprzednia mysz to Logitech M175 używana przez okres 2 msc - nie przypadała do gustu, za mała, męczy rękę, nie dla mnie.

 

Zastanawiam się nad zakupem myszki do 100zł.

 

Znalazłem następujące myszki:

-Logitech M705

-Gigabyte ECO600

-Gigabyte M9 ICE

 

Jednak zastanawiam się nad 2 pierwszymi, z tego względu że o M9 wypowiadają się źle na temat jakości plastiku.

 

Przeglądałem opinie, testy 2 pierwszych myszek i ciężko jest mi się zdecydować na konkretną.

Liczmy że cena jest identyczna, a rozchodzi się o wybór myszki.

 

Poprzednia mysz która przypadła mi do gustu to Logitech G9x , jednak nie jest bezprzewodowa, a użytkowanie jej sprawiało zadowolenie.

 

Na korzyść logitecha jest nano odbiornik unifying który będę mógł połączyć z klawiaturą K360.

 

Co byście wybrali ? Dodam że mysz ma służyć do wszystkiego, przede wszystkim ma być WYGODNA.

Edytowane przez PuCiK
Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony mogę Ci polecić M705. Zrobiłem dokładnie taką samą konfigurację jak Ty: M705 + K360.

Mam "dużą łapę" i M705 jak dla mnie jest jak najbardziej odpowiednia. Dobre materiały, dobry profil, z czujnikiem żadnych problemów (precyzja jest, nic nie ucieka, nie skacze, nie przerywa), 2 funkcje scroola (niby głupie, a w pracy się przydaje), pod kciukiem dodatkowy przycisk pozwalający przełączać się wygodnie między aplikacjami (coś jak Win+Tab). Baterie starczają naprawdę na długo, być może nawet na rok, jak się chwali producent. No i na koniec odbiornik unifying - działa prawidłowo, zero problemów, pozwala zaoszczędzić kilka wejść USB. Jedyny problem jaki można tutaj spotkać, to upierdliwa konfiguracja podczas zmiany sprzętu (dla testów przekładałem z laptopa do PC-ta i na odwrót i za każdym razem trzeba parować odbiornik z urządzeniem, problem jest jak nie masz zapasowej myszy lub klawiatury, bo trzeba się do menu Logitecha dogrzebać,)

Minusem może być ciężar (przesiadłem się z A4tech G10 770L - pierwsze wrażenie - cholera, to waży dwa razy tyle, ale po dwóch dniach już się przyzwyczaiłem).

Reasumując, ja jestem zadowolony z M705, na tyle, że planuję kupić drugą do PC-ta.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

 

Zakup dokonany, już w nawet używany.

 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, wybrałem K360 + M705 i mogę jak na razie polecić ;)

 

Klawiaturka mała i sprytny, a mysz przypomina mi  wielkościowo G9x.

 

Dziękuje PawelQ za wypowiedź.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...