Skocz do zawartości

Mobilny laptop min. 13 cali


Recommended Posts

Witajcie, szukam takiego laptopa/ultrabooka:

 

- cena max. 3000

- wyświetlacz 13-15 cali

- długi czas pracy na baterii

- lekki i cienki

- dosyć wygodna klawiatura

 

Mój faworyt to Lenovo Yoga 2 w jakiejś tańszej konfiguracji. Mam nadzieję, że uda się jednak znaleźć coś tańszego bez tych bajerów z obracanym ekranem bo to mi nie jest aż tak potrzebne.

 

Prosze o pomoc.

 

 

Link to post
Share on other sites

Imho najlepszym wyborem w tej cenie jest HP ProBook z i5 ulv:

http://www.morele.net/laptop-hewlett-packard-probook-430-g2-g6w24ea-akd-649533/

 

Seria biznesowa - bardzo dobre wykonanie, matowa matryca. Do tego bardzo lekki (1.5kg), już  z systemem.

 

Dokupujesz taki SSD 128GB:

http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor-128gb-sata-iii-transfer-do-520mb-s-px-128m6s-637120/

 

I masz wydajny i mobilny sprzęt - SSD znacznie przyspieszy pracę systemu. W sklepie Ci to zmontują i wyślą w gratisie - wysyłam kod rabatowy na PW.

Link to post
Share on other sites
Każdy użytkownik forum przy zakupie dowolnego laptopa za minimum 1500 zł ma do wyboru jedną z promocji:
 
1) KOD PROMOCYJNY #1
Otrzymasz myszkę bezprzewodową za 1zł oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy umieścić w koszyku produkt Mysz Port Designs Sedona 2.4 GHz OEM i użyć kodu: JGNXZ6ZC55.
Po wybraniu formy dostawy cena dostawy obniży się do 0zł, cena myszki spada do 1zł.
 
2) KOD PROMOCYJNY #2
Otrzyma usługę montażu dysku SSD za 1zł oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy umieścić w koszyku usługę Wymiana dysku HDD na SSD + przeniesienie systemu i użyć kodu: 28G54237RA.
 
Po wybraniu formy dostawy cena dostawy obniży się do 0zł, cena usługi montażu SSD spada do 1zł.

ten montaż ssd za 1zł to żenujący jest :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...