Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli jest jeszcze nie za późno to z 4gb RAM bez wentylatora jest HP 610 i HP 1000 :)

 

aczkolwiek

 

ja sam miałem dylemat...

 

 

... tablet ... chyba powinien być bezgłośny tylko co wtedy z wydajnością ???

 

uznałem trudno, trzeba spróbować i okazało się, że np. dell venue 11 pro i3 jest prawie fanless, czyli, że wentylator włącza się od święta.

 

testy mówią, że surface pro 2 i 3 są jeszcze cichsze

 

POZDRAWIAM RAVIRA, WSZYSTKIE JEGO OPINIE SĄ BARDZO POMOCNE. Taki mały offtoppic :)

Edytowane przez pietrz44
Link to post
Share on other sites

Tablet ma zamiar kupić podczas najbliższego tygodnia więc na wszystkie propozycje jestem jeszcze otwarty. Ten dell jest bardzo fajny ale aktualnie nie ma go z Dell Outlet tylko jest w tym sklepie nowy. A ten sklep(chyba kuźniewscy) to nie wiadomo co to za bardzo jest(chyba że dają gwarancje della, bo nie wiem). Fajnie jak by był w komputroniku, bo dla mnie dopłacić 100 maks 200 zł za bezproblemową gwarancje to żaden problem. Jeszcze mam pytanie o gwarancje della. Jak coś to dzwonie, podjeżdżają pod dom na następny dzień i za max 2 tyg oddają naprawiony ?? Patrzę jeszcze na te HP ale są zauważalnie cięższe od lenovo i della.

Link to post
Share on other sites

Kuźniewski to duży, profesjonalny sklep - mają sprzęt tylko z oficjalnej dystrybucji. Więc jak kupisz to Masz pełną gwarancję Dell.

 

Surface Pro 2 i 3 - sa głośniejsze, nie wiem jakie testy :) ale Core i5 jest znacznie cieplejszy i wentylator częściej pracuje. Do tego mamy Thermal Thtottling.

 

W Dell Venue 11 Pro mamy Core i3 ktory jest znacznie chlodniejszy - może dlatego w testach wychodzi głośniej - bo Dell ustawił tak wentylator by załączął sie rzadko. Długo długo nic :) nagle rusza zpełną mocą i parę sekund szumi, po czym się wyłącza :) 

W Sorface zaś pracuje prawie non-stop :) ale wolniej - przy normalnym używaniu - np strony, czy filmy w V11P prawie w ogóle się nie wlącza.

 

Tak czy inaczej - można ustwić samemu jak i kiedy sie wlącza wentylator :) - mi ustawienie Dell'a nie przeszkadza. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...