Skocz do zawartości

i5 3570k + AsRock Z77 Exterme 4 + Corsair Dominator DDR3 8Gb


Recommended Posts

Za używane przedmioty, w tym wypadku elektronika to -30% w porównaniu z nowymi a nie -15%, niestety tak działa rynek i sam się o tym przekonałem ostatnio.

Jakiś link do naukowej publikacji w temacie, czy teza na zasadzie "bo mi się wydaje"? Za - 30% to wolę oddać na dom dziecka, zresztą propozycje, które otrzymuję na PW zdają się jednak skłaniać bliżej ku mojemu -15%, niż Twojemu -30%.

Link to post
Share on other sites

Oddaj na Dom Dziecka po co "du..pe" męczysz swoją ofertą.

 

 

 

zresztą propozycje, które otrzymuję na PW zdają się jednak skłaniać bliżej ku mojemu

 

Taaak naaaprawde... to dla czego jeszcze to tu wisi do sprzedaży.... Tu naukowej publikacji nie trzeba, tylko zdrowego rozsądku i popatrzenia na ceny rynkowe. Zresztą co tu tłumaczyć: wiesz lepiej przecież, jestem tylko ciekawy ile czasu potrzeba żeby cena zeszła do normalnej ceny.


A znalazłem publikację naukową: proszę

http://naszestrony.nazwa.pl/lotnie/components/com_joomlaboard/uploaded/images/ewolucja3.jpg

Link to post
Share on other sites

@up

 

Super. Widzę, że jest tak, jak ktoś mądry podsumował to forum. Banda kartofli i cebulaków licząca na nowy sprzęt za 1 PLN. Nie podoba się cena? To po co komentujesz? Po co w ogóle smutny człowieku zaglądasz, skoro "męczę du**ę". Zamknij kartę i po sprawie. Korzystaj z weekendu, bo w poniedziałek trzeba wracać do łopaty, o ile w ogóle jest do czego wracać.

Link to post
Share on other sites

Widzę że mamy tu wykształciucha i do tego wróżbitę z telepatycznymi zdolnościami, to porada ode mnie, marnujesz się tu chłopie z takimi zdolnościami rób karierę w innym fachu.

 

 

nowy sprzęt za 1 PLN
Ty nie masz nowego sprzętu[1], a to forum, tu można komentować jak już było to wielokrotnie podkreślane.
Link to post
Share on other sites

Autorze tematu nie odpowiadaj na jego komentarze bo cebulak i tak nie kupi a będzie się czepiał wszystkiego :rotfl:

Niestety, nie on jeden....

 

Zmiana:

 

Linki do aukcji:

proc - http://allegro.pl/i5-3570k-3-4ghz-s-1155-gwarancja-i4895799133.html

mobo - http://allegro.pl/asrock-z77-extreme-4-s-1155-gwarancja-i4895824019.html

grafa - http://allegro.pl/sapphire-r9-280x-vapor-x-3gb-gwarancja-i4895829616.html

ram - http://allegro.pl/corsair-vengeance-ddr3-2x4gb-1600mhz-cl9-i4895853724.html

 

Oczywiście możliwe zakończenie aukcji przed czasem - czekam na KONKRETNE propozycje. Pytania typu "za ile pójdzie" pozostaną bez odpowiedzi. Januszom biznesu i polującym na super okazje za pinć złotych dziękuję,

Ram poszedł.

Link to post
Share on other sites

Niestety, nie on jeden....

 

Zmiana:

 

Linki do aukcji:

proc - http://allegro.pl/i5-3570k-3-4ghz-s-1155-gwarancja-i4895799133.html

mobo - http://allegro.pl/asrock-z77-extreme-4-s-1155-gwarancja-i4895824019.html

grafa - http://allegro.pl/sapphire-r9-280x-vapor-x-3gb-gwarancja-i4895829616.html

ram - http://allegro.pl/corsair-vengeance-ddr3-2x4gb-1600mhz-cl9-i4895853724.html

 

Oczywiście możliwe zakończenie aukcji przed czasem - czekam na KONKRETNE propozycje. Pytania typu "za ile pójdzie" pozostaną bez odpowiedzi. Januszom biznesu i polującym na super okazje za pinć złotych dziękuję,

Ram poszedł.

 

patrzcie jaki kłamczuszek, wycofał wszystkie oferty z aukcji bo :

"Okazały się sypać błędy w goldmemory."

 

a w rzeczywistości sprzedał poza allegro - czy tylko ja nie lubię takiego zachowania ?

Link to post
Share on other sites

temat:

 

3. Corsair Dominator DDR3 1600 MHz 2x4Gb - kupłem używane, bez gwarancji, od dwóch lat działają bez najmniejszego problemu.

 

aukcja:

niemniej mam je od nowości i nie były reklamowane ani wymieniane - jeśli przez ten czas nic się nie stało, raczej już im nic nie grozi.

 

 

Szkoda czasu na transakcję z tym Panem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

patrzcie jaki kłamczuszek, wycofał wszystkie oferty z aukcji bo :

"Okazały się sypać błędy w goldmemory."

 

a w rzeczywistości sprzedał poza allegro - czy tylko ja nie lubię takiego zachowania ?

A gdzie tu niezgodność z czymkolwiek? Dopiero, po długim czasie wszedłem spowrotem na mój temat i co widzę? Jakieś dziwne insynuacje. Tak, owszem, ram poszedł. Przyjechał gość z Wrocławia, zabrał, zapłacił i pojechał. Ustaliliśmy, że jeśli będzie wszystko ok, to on przelicytuje, a ja zamknę aukcję. Następnego dnia telefon, że u niego nie działa i ma diagnostykę, jakbym nie wierzył. Z racji tego, że zawsze stawiam na pełne zadowolenie klienta, bez problemu zgodziłem się na zwrot, oddałem kasę, a na allegro wycofałem aukcję, żeby się nie narazić na koszty i komentarz związane z wysyłką potencjalnie niesprawnego sprzętu.

 

Ale sprawdza się widzę stare powiedzenie, że innych oceniamy swoją miarą.

 

EDIT. Wszystko inne sprzedane na aukcjach (poza pamięcią). Sprzedawca, który wylicytował płytę chciał się wykręcić od zakupu no i jeszcze negatywa wystawił skur.....syn, ale Wy oczywiście wiecie wszystko najlepiej.

Edytowane przez Pieterman1982
Link to post
Share on other sites
Wy oczywiście wiecie wszystko najlepiej.

Jak pamiętam, to te rzeczy które tu oferowałeś, nie sprzedały się za tyle co chciałeś. Wszystkie ceny które tu forumowicze Tobie oferowali a upierałeś się przy Swoich 15%, czy ile tam procent od ceny nowych odjąłeś, nie osiągnęły tego na Allegro i koniec tematu w tej sprawie. Straciłeś jeszcze kilkanaście złotych na prowizji i kilka złotych za wystawienie. Więc odpowiedz sobie sam, kto tu ocenia i czyją miarą, bo ludzie z Forum dobrze mówili.

Edytowane przez Mariusz21_21
Link to post
Share on other sites

Jak pamiętam, to te rzeczy które tu oferowałeś, nie sprzedały się za tyle co chciałeś. Wszystkie ceny które tu forumowicze Tobie oferowali a upierałeś się przy Swoich 15%, czy ile tam procent od ceny nowych odjąłeś, nie osiągnęły tego na Allegro i koniec tematu w tej sprawie. Straciłeś jeszcze kilkanaście złotych na prowizji i kilka złotych za wystawienie. Więc odpowiedz sobie sam, kto tu ocenia i czyją miarą, bo ludzie z Forum dobrze mówili.

Wszystko poszło ok. 20% wyżej, niż oferty januszy z forum. Normalnie, legalnie, wycenione rynkowo na licytacji.

 

Płyta 310,00.

Grafa 660,00.

Proc 710,00.

 

Tak więc bzdur nie opowiadaj proszę, bo ceny, które mi proponowali tu na privie to po prostu kpina.

 

A użytkownik blackdog najzwyczajniej w świecie dopuszcza się pomówienia, nawet nie sprawdziwszy zagadnienia, typowy cham i prostak, zarzucający komuś oszustwo bez najmniejszych podstaw, na zasadzie "bo mi sie tak wydaje i jusz".

Edytowane przez Pieterman1982
Link to post
Share on other sites

Wszystko poszło ok. 20% wyżej, niż oferty januszy z forum. Normalnie, legalnie, wycenione rynkowo na licytacji.

 

Płyta 310,00.

Grafa 660,00.

Proc 710,00.

 

Tak więc bzdur nie opowiadaj proszę, bo ceny, które mi proponowali tu na privie to po prostu kpina.

 

A użytkownik blackdog najzwyczajniej w świecie dopuszcza się pomówienia, nawet nie sprawdziwszy zagadnienia, typowy cham i prostak, zarzucający komuś oszustwo bez najmniejszych podstaw, na zasadzie "bo mi sie tak wydaje i jusz".

Dobra rada, z takimi cenami tutaj nawet nie wstawiaj bo to forum komputerowe gdzie każdy zna ceny rynkowe oraz najnowsze i starsze modele. Chciałeś 15% mniej za starego 3570k ? Sory ale za tyle to spokojnie szło w tym czasie kupić 4670k z dłuższą gwarancją tutaj na forum. Po Drugie jak już tyle osób Ci napisało że sprzedajesz za drogo to coś w tym widocznie jest.

 

Jeśli Ci się za tyle udało sprzedać jak piszesz to pogratulować że się znaleźli naiwni:) Allegro ma taką moc że większość niedoinformowanych osób tam siedzi i można coś sprzedać niedługo drożej niż się kupiło. 

Link to post
Share on other sites

Dobra rada, z takimi cenami tutaj nawet nie wstawiaj bo to forum komputerowe gdzie każdy zna ceny rynkowe oraz najnowsze i starsze modele. Chciałeś 15% mniej za starego 3570k ? Sory ale za tyle to spokojnie szło w tym czasie kupić 4670k z dłuższą gwarancją tutaj na forum. Po Drugie jak już tyle osób Ci napisało że sprzedajesz za drogo to coś w tym widocznie jest.

 

Jeśli Ci się za tyle udało sprzedać jak piszesz to pogratulować że się znaleźli naiwni:) Allegro ma taką moc że większość niedoinformowanych osób tam siedzi i można coś sprzedać niedługo drożej niż się kupiło. 

Dzięki za radę. Skorzystam. Allegro to rynek. Rynek wycenia w licytacji. Wycena poczyniona na allegro dla mnie jednak będzie zawsze miała większą wartość z dwóch względów. Pierwszy - ilościowy. Ilość użytkowników allegro jest sporo większa niż tu, na forum, a więc i wynik wyceny bliższy rzeczywistości. Dwa - wchodzą tu szukający Bóg wie jakich okazji, gdy człowiek po prostu po cenie rynkowej chce puścić i już. Ich wycena, co oczywiste, jest sporo poniżej ceny rynkowej. Tak więc było to moje ostatnie podejście do sprzedaży na tym forum, następnym razem po prostu wystawiam na allegro i już. Niech rynek decyduje, nie janusze.

Link to post
Share on other sites

ich wycena jest dobra - to Twoja jest powyżej ceny rynkowej dla używanych modeli i5 3570k

 

sam bym kupił go bo ale nie w tej cenie.

 

Allegro ma taką moc że większość niedoinformowanych osób tam siedzi i można coś sprzedać niedługo drożej niż się kupiło. 

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...