Skocz do zawartości

MSI Z77A-G41 (G3) To dobry wybór ?


Recommended Posts

Jaki budżet? Jaka reszta podzespołów?

Ale mam tylko tą do wyboru i chce wiedzieć czy to dobra płyta http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/wink.png opinie ma dobre

Znajomy ją polecił i moje podzespoły są następujące Mój sprzęt :

Procesor Intel Core i5-3550, 3.30GHz

Płyta Główna : MSI H67MA-E35

Ram : GoodRam 2x4GB DDR3

Karta Graficzna : MSI Nvidia GeForce GTX 650 TI BOOST 2GB

Zasilacz : Fortron 650 W

Chłodzenie Procesora : Zalman X10 Preforma

Link to post
Share on other sites

Jeśli płytka, która teraz masz działa prawidłowo, to nie widzę sensu wymiany.

Ta z77-g41 to całkiem dobra płytka, ale na minus brak radiatorów na sekcji zasilania i trochę biedny panel I/O. Jeśli płytka nowa i masz zapłacić około 300zł, to się nie opłaca.

Link to post
Share on other sites

Jeśli płytka, która teraz masz działa prawidłowo, to nie widzę sensu wymiany.

Ta z77-g41 to całkiem dobra płytka, ale na minus brak radiatorów na sekcji zasilania i trochę biedny panel I/O. Jeśli płytka nowa i masz zapłacić około 300zł, to się nie opłaca.

Na mojej obecnej płycie jest bardzo mało miejsca bo to płyta mATX i zeby wyciągnąć kośc pamięci ram musze zdjąć wentylator od chłodzenia bo zasłania jeden slot i na ten płycie jest wszystko poupychane i mam dość duże chłodzenie procesora a odstęp między chłodzeniem a kartą graficzną to tylko 3mm i boje się zeby kiedyś nie doszlo do zwarcie jeśli grafika dotknie chłodzenia więc wole zmienić jak powiedział znajomy ze taki stan czyli mały odstęp to proszenie sie o kłopoty wiec wole dmuchać na zimne a komp ma dopeiro rok ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...