Skocz do zawartości

problem z rozdzielczością ekranu, błąd na monitorze


Recommended Posts

Kolejny temat, pisałem o tym na wielu forach ale nikt nic nie odpisywał, też czytałem na forach ale to mało dało. Zmieniłem sobie raz rozdzielczość i nagle wywaliło mi obraz, pojawił się czarny ekran z napisem ''input not supported'' czytałem że to z rozdzielczością ekranu, nie mogłem wtedy nic zrobić bo czarny ekran był, resetowałem komputer i przy wpisywaniu hasła znowu czarny ekran pojawiał się, nawet nie widziałem jak wpisuję hasło na komputer. Czytałem też że trzeba odinstalować i zainstalować sterowniki od grafiki, zrobiłem to ale to też nie do końca pomogło, przez 3 dni miałem normalną rodzielczość aż znowu się pojawił problem. Jeszcze dodam że przed tym problemem zainstalowałem grę tzw ''pirat'' lecz już jej nie mam, bo po paru dniach usunąłem ale nie sądze że to mogło być to. Wkurzyłem się i zrobiłem tego formata, inni już zauważyli bo pisałem już na tym forum tematy, i po instalacji windowsa i zainstalowaniu sterowników jest inna roździelczość, przyznam ale już trochę lepiej ale nie jak tak jak z przed kilkoma dniami. Zainstalowałem niedawno grę, a dokładniej Counter Strike Global Offensive, szła zawsze dobrze, nie pokazywał się ten błąd lecz dziś pojawił się stąd moje pytanie, mam nadzieję że i tym razem pomożecie! Dziękuje wszystkim którzy starają się pomóc.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Próbowałeś uruchomić kompa w trybie awaryjnym?

Jeżeli nie to spróbuj. Napierw ściągnij inne sterowniki i zapisz na pulpicie (o ile masz taka możliwość).

Jeżeli nie mozesz ściągnąć, to uruchom w trybie awaryjnym, odinstaluj sterowniki i odpal ponownie. Poleci Ci pewnie na domyślnym sterowniku i wtedy zassiesz nowsze.

Daj znać czy coś to dało.

Link to post
Share on other sites

Już tak robiłem, tyle że raz pomogło na 3 dni a następnie problem znowu się pojawił...


Przed chwilą włączyłęm ponownie gre, znowu komunikat, a gdy zmieniłbym roździelczość napewno wyskoczyłby komunikat i nic bym nie był w stanie zrobić chyba że jak mówisz, w trybie awaryjnym ale już tak robiłem, i pomogło na 3 dni.  Czytałem że karta wykryje sama dobrą roździelczość, to dlaczego wcześniej inną miałem a teraz inną roździelczość?... 

Link to post
Share on other sites

Ale co, myślisz że karta graficzna poszła? Przed chwilą ustawiłem roździelczość najwyższą to pokazął się czarny ekran i napis tradycyjnie input not supported ale na ślepo przywróciłem roździelczosć do poprzedniej ale też ustawiłem inną, i wydaje mi się te to ta sama co przed problemem. Włączam gre i dalej czarny ekran...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...