Skocz do zawartości

Szukam gryzonia do gier FPS max 150zł


Recommended Posts

§  Budżet: 100 - 150zł 


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  chwilowo XL-747H, wcześniej była X-748K


§  Jaką masz obecnie podkładkę:    szmaciana A4Tech X7


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: tylko 800


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  30cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):  BO2 CS 1.6


§  Ile przycisków używasz w myszce:  3(w tym jeden boczny)


§  Chwyt:  finger grip/claw grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):   1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: na oko 12 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: bo obecna mnie rozczarowała


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Powinna być optyczna


 


 


 


Jeszcze niedawno byłem szczęśliwym posiadaczem X-748K, mysz bardzo mi odpowiadała i nie miałem do niej większych uwag nie licząc problematycznej rolki, ale ten model tak miał i wiedziałem o tym przed zakupem. Niestety jej dni dobiegły końca, sensor przestał działać i trzeba było poszukać czegoś nowego. Zanim się za to zabrałem, w międzyczasie dostałem w prezencie model XL-747H http://sklep.hard-pc.pl/p4989,mysz-a4tech-xgame-laser-oscar-x747-blue-fire-usb.htmlmyślalem, że może ze mną zostanie, ale szybko się rozczarowałem.


Mysz jest mało precyzyjna, ale największym problemem jest to, że za cholere nie mogę na niej ustawić czułości, która mi odpowiada. Wszystkie wcześniejsze myszki jakie miałm były optyczne, może problem polega na tym, że laser mi nie pasuje, sam nie wiem.


Przed A4tech miałem Microsoft Intellimouse Explorer 3.0, żadnych problemów z ustawieniem, potem X-748K 800DPI  i tez żadnych problemów. Podłączam XL-747H ustawiam na 800 DPI i w Cs-a nie da się grać :(


Dlatego zdecydowałem się zostać przy optycznej, bo może rzeczywiście coś mi w tych laserach nie pasuje, albo po prostu laserowe w tej cenie są marnej jakości.


 


No więc tak, szukam nowej optycznej myszki do maksymalnie 150zł i jestem otwarty na wszelkie propozycje.


 


Pozdrawiam



 

 


 


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...