Skocz do zawartości

Monitro (2000zl)


Recommended Posts

Jaki monitor 24-27' do 2000zl?.  Gry,filmy,internet, ogolnie do wszystkiego z naciskiem na fpsy . Przesiadka z Packardbell Maestro 242DX 

 

Jak z kolorami? bedzie jakis 120hz+ ktorego bedzie mozna porownac do obecnego jesli chodzi o kolory i czern?


eizo foris fg2421 ?? Chodzi o odswiezanie 120+ i przy tym dobre kolory, 24' lub (jestem za ) 27'

Link to post
Share on other sites

Ja się skusiłem na tego Eizo ale niestety musiałem go oddać. Naprawdę fajny monitor, nawet dla takiego ignoranta jak ja, ale po prawej stronie baaardzo przebijało światło no i było trochę martwych pikseli. Gościu był szczery i powiedział ze to normalne w tym modelu i ze trudno jest trafić taki bez wad. Niektórzy przechodzili przez 4-5 monitorów i albo znajdowali dobry egzemplarz, albo się poddawali. Ja się bawić nie chciałem, wiec zaproponowali mi coś innego. Ale jak masz czas i chce ci się bawić to Eizo to klasa jest. A nuż trafi ci się udany egzemplarz.

 

W końcu kupiłem LG 24GM77 i na razie jestem zadowolony. Kolory to na pewno nie to samo co w Eizo, bo to w końcu TN jest, ale poprawiłem Digital Vibrance w NV panel i nawet to się prezentuje :) Poczekam do następnego roku z kupnem czegoś lepszego.

 

A jeśli chcesz iść w Eizo to trzeba się śpieszyć jednak bo już ten panel produkowany nie będzie:

http://www.sharpsma.com/download/PCN-2014-1007-01pdf-0

Link to post
Share on other sites

A wypuszczaja jakis nowszy model? czy co ze rezygnuja?

 

To dotyczy tylko panelu, ktory produkuje Sharp.

Tam jest tylko napisane, ze producent kluczowego elementu postanowil zakonczyc produkcje, decyzja ta zapadla nagle, produkcja nie bedzie kontynuowana i nie bedzie zamiennika/nastepcy.

Tylko wydaje mi sie ze to dotyczy tego komponentu.

Jesli Eizo znajdzie inna firme ktora da rade dostarczyc im taki panel, to te monitory dalej beda sprzedawane, ale nie wyglada to za dobrze. Dlatego jak cos to szukaj teraz dobrego egzemplarza :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Jesli Eizo znajdzie inna firme ktora da rade dostarczyc im taki panel, to te monitory dalej beda sprzedawane, ale nie wyglada to za dobrze.

 

nikt poza Sharp obecnie nie produkuje takich MVA, bo to, co ma AUO... no nie ten poziom, także kaszanna...

Link to post
Share on other sites

A ten monitor? rog swift pg278q jak z kolorami,czernia i kontami?  Byle by mozna bylo porownywac w kolorach do obecnego monitora. I czy karta w singlu da rade ? czy lepiej juz czekac na jakis kakretny monitor 4k? 

Link to post
Share on other sites

A ten monitor? rog swift pg278q jak z kolorami,czernia i kontami?  Byle by mozna bylo porownywac w kolorach do obecnego monitora. I czy karta w singlu da rade ? czy lepiej juz czekac na jakis kakretny monitor 4k? 

 

To byl moj zdecydowany faworyt, ale z nim sa straszne problemy...o wiele wieksze niz z Eizo, no i to jest TN. Poza tym 970 SLI by mialo chyba problem zeby to ogarnac, wiec zrezygnowalem.

 

@lor3ddr8d: No to fajny pomysl z ta selekcja. Ja tez poza Polska mieszkam, szkoda ze nie wiedzialem ze takie cuda nad Wisla robia...

@GoingMad: Jesli sie zdecydujesz to daj znac, ile Cie kosztowala wysylka z Polski, to moza nastepnym razem ja sie skusze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...