Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałem zapytać, czy ktoś już może testował nowego Della U2415? Na tftcentral miał dobrą ręckę, ale może ktoś ma osobiste doświadczenia?

Przymierzam się do zakupu nowego monitora (i komputera), a wcześniej, przez baardzo długi okres czasu korzystałem tylko z laptopa, dlatego nie do końca wiem, czy zdecydować się na monitor 16:10,czy 16:9. Pracuje dużo z tekstem (Word, programy do tlumaczenia) i niewątpliwie przydałoby mi się więcej miejsca w pionie. Ale lubie też pograć i choć mniejsze pole widzenia w poziomie w grach jakoś mnie bardzo nie przeraża, o tyle już czarne pasy tak. :) No dobra, może nie tak bardzo... Z tego co słyszałem, większość gier działa na pełnym ekranie pod 16:10, ale są i takie które trzeba uruchamiać w letterboxie. Ten monitor podoba mi się jeszcze dlatego, że ma hmmm wiec w razie czego można go łatwo podłączyć do innych źródeł.

Link to post
Share on other sites

trochę drogi jest i mało dostępny, afaik taniej wychodzi znacznie lepszy U2413, choć on bardziej pod grafikę, ale multimedia ogarnia, z bardziej uniwersalnych/biurowych EV2455 afaik lepszy od della 15

 

Na Dellowo jest za 1159zł, więc w porównaniu do Eizo, nie jest taki drogi. Oczywiście nie wiem co to za firma to Dellowo i czy rzeczywiście mają 20 sztuk tego monitora (tak podają na stronie) i czy faktycznie w takiej cenie. Napisałem do nich, ale jeszcze mi nie odpowiedzieli.

 

Jest jeszcze ten U2413, ale on też jest chyba trochę drogi. Na tego U2415 spojrzałem tylko dlatego, że kosztuje niewiele ponad 1000, a nie np. 1500 ;)

 

Chyba wrócę myślami do zakupu U2414H... Co prawda nie jest to 16:10, ale powinien styknąć.

 

EDIT: Odpisali mi, że U2415 jest dostępny od reki, także tego... 

Edytowane przez ThimGrim
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...