Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

A PC planuję wymienić od roku

Pod koniec roku będę miał z 1100zł na nowego procka i płytę. Jeszcze nie wiem co brać, ale mój Phenom 840 nie weźmie "na klatę" V tak więc go z płytą sprzedaje siostrzeńcowi. Patrzyłem na socket 2011 i po zobaczeniu ceny za mobo - padłem. Anyways też wymieniam części właśnie na GTA V. GTX560 sobie powinna poradzić, bo pewno V będzie zoptymalizowana. To coś jak było z III, a potem VC było kozak.

 

@V

 

Czemu mam wrażenie, że te zdjęcia co po budynku się wspinają/spuszczają (bez zboczeń) to Mike robiący nalot na baze FIB :P

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Kurdę

Kurde, ale potrafią człowieka podjarać. Wreszcie mam dobry powód do kupienia nowego pieca.

 

Jutro o 17 trailer.

 

U mnie to koło 16 będzie , ja mam o godzinę do tyłu xD

 

Kurdę szybciej :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

 

Eidt :

 

Nie obraził bym się gdyby wydali The Making of Grand Theft Auto V - taki smaczek przed zakupem GTA V xD

Coś podobnego do tego , ale przewińcie kawałek z GTA 4 na GTA 1 xD o taki filmik mi chodzi xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=hXJMG_PPZ_Q

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

I ty też musisz odbierać radość z gry ? :( nie ma to jak SPOIL przed ukazaniem się gry.

Taaaaak. Na poważnie to spekulacja. Chociaż skoro on jest jako świadek to pewno by wrócić do "gry" będzie musiał coś zrobić z FIB. Mi tam zależy, aby jego żonie dać po d*pie w jakikolwiek możliwy sposób.

 

Co do filmiku - oni nie mieli bladego pojęcia jak robili pierwsze GTA i GTA II czym to się stanie w następnych latach. Potem III w 3D i już każdy wie co dalej się działo. W porównaniu do EA i Bioware, gdzie EA nakłada restrykcję i wymogi na grę (Mass Effect 3) tak Take2Interactive (wydawca) daje R* wolną rękę i zawsze się to sprawdza.

 

@NgiffigN

Kliknij prawym na skrót do gry i daj właściwości. Przy element docelowy i adresie do "launchgta.exe" dodaj na końcu -norestrictions. Poniżej przykład:

"C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA IV\LaunchGTAIV.exe"

na

"C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA IV\LaunchGTAIV.exe" -norestrictions

 

Zapisz i sprawdź...

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

I ty też musisz odbierać radość z gry ? :( nie ma to jak SPOIL przed ukazaniem się gry.

co to niby za spoiler... nawet jeśli to prawda to i tak jest screen z bazą FIB jak ląduje ktoś helikopterem, więc miej pretensje do rockstara, jeśli jakimś cudem to dla ciebie spoiler.

jak pan wyżej - TO TYLKO SPEKULACJE :)

Link to post
Share on other sites

Przecież większość przecieków jest o tej misji. Lecimy do siedziby FIB (odpowiednik FBI), Trevor zostaje w helikopterze, Michael włazi do budynku, a Franklin ubezpiecza jako sniper z innego. Mamy do wyboru wyeliminować przeciwników Franklinem lub Michaelem. Potem obaj panowie wracają do helikoptera i zaczyna się pościg nad Los Santos.

Link to post
Share on other sites

Jedna z niewielu gier gdzie prawdopodobnie nie będę czekał rok na promocje po 50zł tylko kupię zaraz po premierze. Czuję powrót do korzeni, i jeśli mapka okaże się na prawdę duża to będzie epicko. Jedyne co mnie może powstrzymać to mój lapek ale myślę że na low/med pociągnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...