Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Tak patrzę na te filmiki które są na stronie tamtym modem i czasami dziwnie to wygląda i jedna zmiana, która mi się nie podoba "10 times more durable car engine", wizualnie niszczą się dużo szybciej i mocniej a mechanicznie 10 razy wolniej jaka to frajda ?.

Link to post
Share on other sites

Opymalizacja woła o pomste do nieba, wszyscy mowia o jakis modach a nikt ich nie widzial i nie slyszal nadal nie wiadomo jak postawic dedyka do gta 5 :|, kreator nadal nie działa, wyscigi nie dopracowane, samochody nie dopracowane.

Link to post
Share on other sites

wszyscy mowia o jakis modach a nikt ich nie widzial i nie slyszal 

Gra ma miesiąc, modowanie dopiero się zaczyna. Raczej wiadome było, że nie będzie od razu super-świetnych modów.

Stronka z modami: https://www.gta5-mods.com

Jest parę świetnych modyfikacji, ale są też słabsze. Ostatnio zaczęli podmieniać tekstury w grze więc pewnie w niedalekiej przyszłości będą już zmodowane tekstury.

Link to post
Share on other sites

Mody to dla mnie temat odległy jak Suwałki..a mieszkam w Opolu. Do IV nigdy nie wgrywałem bo nie miałem kompa, który udźwignąłby grę z modami, do V spejalnie wymieniłem grafę na HD7950 i w sumie śmiga bardzo fajnie, ale przy b.wysokich/wysokich, ale nie maksymalnych, więc mody poprawiające grafikę to już za wysokie progi dla mojego blaszaka, a model jazdy czy zniszczeń nie razi mnie na tyle, żeby na nie narzekać.

A z innej beczki: dziś ok. 1 w nocy dość "nagle" skończyłem wątek fabularny, tzn. główne misje, nie mówię o pobocznych, i mam mieszane uczucia. Tzn. dopiero przy napadzie na Union Depository fabuła zaczęła dla mnie nabierać tempa, wcześniej te misje to były takie mniejsze robótki i jakoś nie wyrwały mnie z butów (no może poza napadem na bank z użyciem minigunów), i właśnie kiedy pomyślałem sobie, że nareszcie się rozkręca, niewiele później, po wykończeniu triady, pały z FIB oraz Długasa i porwaniu Devina, ujrzałem napisy końcowe. Oczekiwałem jakiegoś bardziej spektakularnego zakończenia. Być może dlatego, że wybrałem wersję ostatniego skoku z zakładnikami i poszedł bardzo gładko, być może druga wersja jest bardziej spektakularna i trudniejsza. A może po prostu narzekam jak stara baba...  

Link to post
Share on other sites

Mody ale one sa dla singla te co cos zmieniaja procz tesktur, Odkrylem ze jak komus nie wlacza sie Kreator, to trzeba:

 

1. Isc na SP, esc > online > kreator, tutaj wybieramy nasza postac z multi.

2. Ladujemy sie do wersji Online i po staremu esc > online > kreator i po tym zabiegu kreator powinien dzialac juz normalnie z wersji online

 

 

Nie martw sie panie Playerze ja bardziej narzekam, gra jest po prostu niedopracowana niedorobiona jest to port z konsoli. Chociaz udalo mi sie uruchomic kreatora to nadal brakuje mozliwosci projektowania wlasnych napadow.

 

Co do napadow rzecz fajna np ta ucieczka z banku co strzelaja w torby ale same przygotowania za dlugo trwaja w sensie jakies ekrany ladowania itp brak plynnosci ruchu, po ukonczonej misji zamiast ekrany czy kontynuowac to od nowa trzeba isc do lobby i zapraszac od nowa czekaz az sie wszystkim ekran przeladuje potem sie gra zaladuje potem jak uruchamiasz misje to gra sie laduje po raz 3, a SSD w niczym nie pomaga skoro ladowanie az tyle trwa.

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem na windows 8.1

gram chwile i zmniejsza okno gry i czarny ekran i wyskakuje komunikat coś tam z pamięcią operacyjną ze niby za mało mam 8gb

MSI Afterburner pokazuje ponad 4gb było z użycie w grze, wyłączona przeglądarka czy tam inne pierdoły.

Może to przez plik wymiany ? U mnie wygląda to tak

 

http://i.imgur.com/v8xnYjm.png

 

Jak to ustawić?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...