Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Jeszcze trochę jazdy rowerem i bym roz.. X .przypomina mi się commodore i olimpiada. :]

Fabularnie dla mnie jest extra, strasznie podoba mi  to, że mamy 3 postacie albo taki detal jak wychodzę z gry jako Franklin a przy następnym uruchomieniu zaczynam jako Trevor, przebieg napadów się różni jak mamy inny skład.

 

Wiecie gdzie można kupić grę na steam w normalnej cenie?

Link to post
Share on other sites

Pokaż mi grę która jest całkowicie nowatorska, nie pożyczając rozwiązań z gier które już istniały. Dajmy na to, w ostatnich 15 latach.

 

Chodziło mi bardziej o to, że jest wiele "smaczków", które 2 lata temu (a zamysł na grę powstawał dużo dawniej) nikomu by nie przeszkadzały, a dziś gracze są bardziej wymagający i pewne uproszczenia rzucają się w oczu. 

 

Co do nowatorskości to Śródziemne pokazało, że można nią wytrzeć pupę ;) Chociaż i tam jest nowy system Nemezis

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wybrałem zakończenie C a później przeszedłem dwa pozostałe. Szkoda że kanonicznie nie ma żadnego zakończenia gdzie Frankie ginie, pomijając opcje gdzie umieramy podczas dowolnego zakończenia by już więcej nie zagrać :v

Link to post
Share on other sites

Pytanie z serii trudnych: przygodę z GTA skończyłem na wersji San Andreas, GTA 4 ne przypadło mi do gustu i nie grałem w niego zbyt długo, mam dwa wolne dni i zastanawiam się czy nie iść jutro do sklepu po coś dla zabicia czasu, bo nie grałem w nic konkretnego już wieki - warto zabrać się za piątkę?

Link to post
Share on other sites

Mnie nurtuje jedna rzecz od GTA 1 i 2 minelo sporo czasu gralem w SA i VC ale tylko zeby zrobic rozrobe i to za gowniarza i to u kolegow.

 

Teraz kupilem GTA 5 i w sumie niczym sie nie rozni od starego GTA powiedzialbym nawet ze samochody lepiej jedzily w tym starym gta.

 

Minęło kilkanaście lat a w GTA 5 nadal nie mozna wchodzic do budynków, sterowanie samochodami w grze o samochodach jest po prostu nierealistyczne, to samo ze strzelaniem co to ma byc? szczerze to sie zawiodłem a te dwie rzeczy czyli strzelanie jazda samochodem i brak wsparcia dla kierownic? smiech na sali jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Łażenie z garbem sprawia że NPCty dostają świra, a co dopiero kucanie :D

No ale cóż, magiczna era "optymalizacji" wszystkiego aka kontekstowe akcje, apogeum osiągnęło chyba przy ME3 gdzie klawiszologia całkiem dosłownie ograniczała się do WSAD+Spacja+M1 jak mnie pamięć nie myli.

 

A fizyka jazdy w GTA IV była spójnie określana jako "zbyt miękka" gdzie w GTA V poszli w drugą stronę i model jazdy jest nadzwyczaj sztywny.

Link to post
Share on other sites
Łażenie z garbem sprawia że NPCty dostają świra, a co dopiero kucanie :DNo ale cóż, magiczna era "optymalizacji" wszystkiego aka kontekstowe akcje, apogeum osiągnęło chyba przy ME3 gdzie klawiszologia całkiem dosłownie ograniczała się do WSAD+Spacja+M1 jak mnie pamięć nie myli.A fizyka jazdy w GTA IV była spójnie określana jako "zbyt miękka" gdzie w GTA V poszli w drugą stronę i model jazdy jest nadzwyczaj sztywny.
Możliwe też, że chcieli wpuścić tyle realizmu, że kiedy chodzimy z garbem, wygladamy na dziwaków i po prostu dostajemy sierpowego. ;) Wyobraź sobie, ze ktoś wokół Ciebie kręci sie w takiej pozycji i dziwnie patrzy. Ty zapewne po prostu byś odszedł i takiego delikwenta zignorował, ale tutaj mówimy o GTA. W IV można bylo zmienić handling nawet na taki z rFactor, byłeś ograniczony jedynie niemożnością zmiany przełożeń manualnie. W V jeszcze nie dobili sie do owego pliku.

 

No niestety, model jazdy w gta 4 był lepszy
IMO był masakryczny, samochody jeździły na oponach z plastiku. Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

W V jeszcze nie dobili sie do owego pliku.

 

Mam wrażenie że OpenIV już wszystko ładnie otwiera, tylko nikomu nie chciało się modyfikować statystyk koło 200 pojazdów? Dodatkowo R* zabiło modding ostatnim patchem i trzeba downgradować grę.

Link to post
Share on other sites
Mam wrażenie że OpenIV już wszystko ładnie otwiera, tylko nikomu nie chciało się modyfikować statystyk koło 200 pojazdów? Dodatkowo R* zabiło modding ostatnim patchem i trzeba downgradować grę.

Jak układ jest identyczny, jak w IV to sam mogę to zrobić, ale trochę glupoty gadasz, ze nie ma, bo nikomu sie nie chciało. Zapewne w tej chwilki ktoś rozpracowuje handlimg.

 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

trochę glupoty gadasz, ze nie ma, bo nikomu sie nie chciało. Zapewne w tej chwilki ktoś rozpracowuje handlimg.

Nikomu się nie chciało siedzieć nad tym 24/7 by puścić poprawiony handling ofc. To że ktoś nad tym pracuje to oczywiste, pytanie kiedy skończy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...