Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Wiem fabuła w IV na początku jest zarąbiście a potem to szkoda gadać flaki z olejem i tylko zabij tego i tego bo tamten zrobił to a nie to co on chciał i tak dalej :/.

 

P.S Co to te 2600k w tandemie z 580 ? Jakiś procek , konsola czy jak ? %-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=wHNeoTRRDWM

 

Jestem ciekaw ile ten SNOW MOD waży pobrał bym go.

 

Intel Core i7 2600K (procek) oraz GTX 580 (GPU) :D Na tym 4 śmigała pieknie z lepszymi texturami, ENB, modami na lepszy cykl pogodowy, ładniejszą roślinność i inne.
Link to post
Share on other sites

W ogóle po patchach IV sunie lepiej. Wadą jest bug z taksówkami. Jak wgrasz auto z dużą ilością poligonów gra będzie spawnowała tylko taksówki i te auto jakim sam jeździsz w danej chwili. IV fajna, ale nic nie pobije Vice City jak sprzedasz headshota, a tu klient głowy nie ma i strumień krwi, czy jak mu ustrzelisz nogę jak chwilę skacze na jednej i umiera. Oczywiście nie wspominam o staniu przed gliną 3 metry jak strzela do ciebie i jeden nabój na cały magazynek trafia w ciebie :P

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/rockstar/gtav/1928356/CoverReg610.jpg

 

Nowa okładka GameInformera :P Za niedługo powinien się ukazać 18 stronicowy artykuł o GTA.

Oficlalnie wiadomo, że ci trzej Panowie to przyszli protagoniści, czyli prawdopodobnie przyjdzie nam grać aż trzema bohaterami, chociaż sam w to nie dowierzam, ale na to się zanosi.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Platformy: xBox i PS???

GTA V nie jest oficjalnie ogłoszony, że zostanie wydany na PC. W sumie tak samo jak to miało miejsce z San Andreas i GTA IV. Jeśli na początku gry będziesz mógł wybrać postać i potem jej nie zmieniać to cool. Jeśli przypadkiem ich nowym pomysłem będzie 3 liniowa fabuła tj. coś ala GTA IV i DLC do niego, że postacie w pewnych momentach się spotykają i zamieniasz się miejscami z jednym z innych to trochu kicha. Zagrać np. jako jeden i przejść grę (trafiając na pozostałych dwóch w pewnych miejscach), a potem zagrać pozostałymi z podobnymi skutkami będzie kozak. Skoro ponoć będzie 3ch protagonistów to jak Sn1per napisał ostatnia misja (albo któraś z ostatnich) będzie miała powiązanie z pozostałymi bohaterami.

 

Oczywiście po premierze na Xklocka i Playboy'a znów "zapadnę się pod ziemię" jeśli chodzi o newsy o GTA, aby wiedzieć jak najmniej o fabule etc.

Link to post
Share on other sites

Kiedy akurat ich się nie kontroluje, sami zajmują się swoimi sprawami!

Idziesz się wylać - wracasz, a tu 6 gwiazdek i on popiernicza na rowerze przed policją :menda:

 

Będzie wieloosobowy tryb sieciowy, ale twórcy na razie nie ujawniają, o co w nim będzie chodzić.

Niech lepiej napiszą, że gra nie będzie miała nic wspólnego z Microsoftem i GayforWindowsLajf.

Link to post
Share on other sites

E tam tłumaczenie ja tam lubię akurat czytać je w języku Angielskim. A tak poza tym jestem ciekaw czy coś magazyn "Edge" wyda z przyjemnością bym kupił ;) . Co do gry to ja i tak bym grał tą Nygą :menda::wariat:%-) . Pamiętacie przeciek gry San Andreas na PC wtedy to się posypały głowy , gdyby wyciekła jakaś BETA GTA V na XBOXA 360 nie pogardziłbym sprawdzić :menda:. Jestem jeszcze ciekaw co będzie z Rowerami fizyka itp bo jak wiadomo będzie silnik Rage. I zauważyłem że Gym na Trailerze nr 1 jest taki sam jak z San Andreas na plaży koło Mola gdzie wykonujemy misję z tańczeniem a potem kradniemy samochód ze sprzętem audio w środku dla OG Loca , czyżby konwersja Siłowni z San Andreas do V ? :D A co do tego obrazka :

 

http://kuchcik.gtasite.biz/gta5/gi/21.jpg

 

To nie wiem czemu ale inny obrazek z tym samym facetem na quadzie przypomina mi Diaza z Vice City %-)

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że w V fabuła będzie dłuższa od IV czy San Andreas :D . Zastanawia mnie mnie na ile płyt będzie te GTA V na XBOXA 360 nie zdziwił bym się gdyby było na 3 albo 4 :D . Co do Game Informera to skąd one się tak szybko znalazły w internecie ? Miło było by zobaczyć Lance w V :> albo kogoś podobnego co cię obserwuje , znika i się pojawia a ty o nim nic nie wiesz :D. Zastanawia mnie jeszcze jeden screen gdzie jesteśmy na linie na jakimś wieżowcu , może jakaś misja tego typu co była w Mafi 2 ? Co podłożyliśmy bombę pod stół udając sprzątaczy i mieliśmy wysadzić pomieszczenie.

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie jeszcze jeden screen gdzie jesteśmy na linie na jakimś wieżowcu , może jakaś misja tego typu co była w Mafi 2 ? Co podłożyliśmy bombę pod stół udając sprzątaczy i mieliśmy wysadzić pomieszczenie.

Przeczytaj ten artykuł, to się wszystkiego dowiesz.
Link to post
Share on other sites

 

Jak się gdzieś tam doczytałem (po angielsku - a z tym genialnie nie jest :D) to to jest misja podzielona, na grę czarnuchem, który jest snajperem i oczyszcza teren, ten wieśniak, ale nie pamiętam co on robi no i koleś na linie, który pewnie do środka jakoś wejdzie :P
Link to post
Share on other sites

Jak się gdzieś tam doczytałem (po angielsku - a z tym genialnie nie jest :D) to to jest misja podzielona, na grę czarnuchem, który jest snajperem i oczyszcza teren, ten wieśniak, ale nie pamiętam co on robi no i koleś na linie, który pewnie do środka jakoś wejdzie :P

I już mi odebrałeś radość z gry :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...