Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

DLL chyba nie jest potrzebny. To jest wyciągnięty folder z instalki MSI Afterburner 4.1.0. Instalowałem u siebie całość. Zobacz czy masz jeszcze ustawione w opcjach "w osd" przy liczbie klatek w samym Afterburner.

http://i.imgur.com/Dq4PYyN.jpg

Link to post
Share on other sites

Możesz dołączyć do innych w trakcie przygotowania, do samego napadu, a potem sam możesz stworzyć napad. Jeżeli zrobisz po kolei masz 1mln $$ bonusu. 

 

Przygotować jest kilka zazwyczaj, możesz dołączyć od początku albo od środka, sam wybierasz jakie zaproszenie przyjąć.

No ale po czym mam poznać czy dane zaproszenie to jest początek czy środek przygotowań?

 

To co nie znajdzie się tu nikt chętny kto by chciał po kolei ukończyć wszystkie napady wraz z przygotowaniami w tym samym gronie osób? :(

Link to post
Share on other sites

Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli kupiłbym teraz grę powiedzmy tutaj http://allegro.pl/gta-v-pc-grand-theft-auto-5-bonus-automat-24-7-i5282988449.htmlto nadal otrzymam bonus czy jednak tego typu aukcje już nie dadzą bonusu?

Oprócz tego, czy gra w polskiej wersji językowej ma także możliwość włączenia angielskich napisów?

 

@edit

Już nieważne. Już czekam aż się pobierze ;)

Edytowane przez Roccat
Link to post
Share on other sites

u mnie gra chodzi super !!!
60fps czasami spadki do 50
praktycznie wszystko max bez MSAA i Trawa średnie 
R9 270x Gaming 2GB
 

 

Daje plik settings.xml 
Może ktoś kto ma taką kartę lub podobną podmieni sobie ustawienia i sprawdzi 
http://www3.zippyshare.com/v/yBCf7rLM/file.html

Folder do podmiany pliku

C:\Users\Grzesiek\Documents\Rockstar Games\GTA V

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

Edytowane przez Grzesiek1010
Link to post
Share on other sites

Według mnie zagęszczenie ludności obciąża pc najbardziej, nawet po ustawieniu na 10% odczuwam dropy FPS, gdzie na minimalnym zagęszczeniu ich po prostu nie ma :)

ja mam zagęszczenie i różnorodność na max i działa super 

 

benchmark ma jakąś ekipę ? można by się skrzyknąć na wspólne misje napady

mam na myśli głównie graczy którym zależy na team play i ogarniają ocb

Link to post
Share on other sites

Jeżeli komuś, tak jak mi, po patchu gra zaczęła zacinać, FPS spadać z 60-ciu do nawet 30-stu to jest na to bardzo prosty sposób: 

 

wejdźcie w ustawienia grafiki, zmniejszcie np. cienie z "B. Wysokich" na "Wysokie", zapiszcie (Spacja) i od razu, bez wychodzenia z tych ustawień, z powrotem zwiększcie na "B. Wysokie" i ponownie zapiszcie (Spacja). Problem rozwiązany ;)

 

Po patchu gra mi zacinała, klatki spadały do 32 - 34. Po oszukaniu gry powyższym sposobem klatki znów trzymają się na poziomie 55 - 60 ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...