Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Żenada po całości... kupić grę przed premierą i nie móc w nią zagrać w dniu premiery, bo się nie chce pobrać do końca... Jestem mega wkur.... Z tego wszystkiego aż mi zaczęły chodzić niezłe głupoty po głowie - mając monitor w 1080p jakbym odpalił GTA w 4k to co wtedy? Da się w ogóle tak zrobić czy jak to wygląda? Tak z czystej ciekawości pytam. 

PS. Ale te Wasze ściąganie patchy z innych źródeł to się tyczy tylko wersji pudełkowej instalowanej z płyt? 

Edytowane przez popiol
Link to post
Share on other sites

Tak dla potwierdzenia?

Instaluję grę z płyt

Loguję się na konto i przypisuję serial

Kopiuję 5 GB danych które ściągnąłem z powyższego linka

Uruchamiam grę i zaczyna mi się ściągać jeszcze 300 MB

 

Paczka podobno od 13 jest u mnie w mieście, tylko jeszcze nie w paczkomacie, a na infolinii nikt nie raczy odebrać :[

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Ku przestrodze - jak ktoś kupuje pudełkową wersję sprawdźcie czy nie macie płyt porysowanych. Moje dvd1 wyglądało jakby ktoś na łyżwach po nim jeździł :( Użeranie się ze sprzedawcą o zwrot kasy i zasuwanie po inną kopię 30 km. Z tego co wiem to nie jestem jedyny z taką przypadłością.

 

DVD 4 w napędzie.......

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie ma miejsca w paczkomacie, miałem kiedyś taki przypadek. Tak, tylko jak wyskoczy do pobrania 2.84GB usuwasz ten jeden malutki pliczek tak jak w opisie który podałem wyżej i wtedy już z normalną predkością ściąga się ok 350Mb.

Link to post
Share on other sites

@kosmita: ostatnio do mnie paczka przez Paczkomaty szla 5 dni. Jeden dzien z Krakowa do Piaseczna i przez nastepne 4 dni nie bylo podobno miejsca w zadnym z kilku paczkomatow w miescie. Po 4 dniach Pan w oddziale stwierdzil, ze dzis napewno dojdzie bo nie maja zadnych nowych paczek. ZeNuA.

Link to post
Share on other sites

@kosmita: ostatnio do mnie paczka przez Paczkomaty szla 5 dni. Jeden dzien z Krakowa do Piaseczna i przez nastepne 4 dni nie bylo podobno miejsca w zadnym z kilku paczkomatow w miescie. Po 4 dniach Pan w oddziale stwierdzil, ze dzis napewno dojdzie bo nie maja zadnych nowych paczek. ZeNuA.

Paczka już jest u mnie w mieście, tylko do paczkomatu nie dali. Jutro zadzwonię i pojadę odebrać.

 

Jak jutro nie będzie to kupię w Tesco, a tą kopię sprzedam za 150 zł jak przyjdzie :)

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Nie no to jakaś kpina jest!!! Pewnie że trzeba na premierę dać patcha 5GB. W końcu tylko półtora roku czekaliśmy na edycję PC, nie mieli czasu dopracować gry tak by działała od razu po wyjęciu z pudełka..... Najpierw sprzedali mi wersję pudełkową z porysowanymi krążkami, a teraz pobieram 5 GB z prędkością 20kb/s......

 

Płaci się 170 zeta a dostaje sie jedno wielkie gunwo.

Link to post
Share on other sites
W końcu tylko półtora roku czekaliśmy na edycję PC, nie mieli czasu dopracować gry tak by działała od razu po wyjęciu z pudełka.....

 

 

myślisz, że czekałeś 1,5 roku na wersje PC dlatego, że ją dopracowywali ???

 

 

http://media.giphy.com/media/mueoRj5u6RHeU/giphy.gifhttp://allegro.zapodaj.net/images/174f2e0e4065.gif

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...